Klacht: Veel te vroege terugreis Turkije

vrummel op 05 oktober 2012 over Corendon in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Corendon has resolved this complaint
Klacht opgelost op 20 november 2012
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer / mevrouw, Er is inmiddels een inhoudelijke reactie naar u verstuurd. Corendon Webcare

Bedrijf Corendon
Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 5 oktober 2012

Een klant van Corendon uitte zijn onvrede over een te vroege terugreis vanuit Turkije. Ondanks dat de vlucht oorspronkelijk om 23.45 uur gepland stond, werd de klant en zijn gezelschap onverwacht om 7.00 uur gebeld met de mededeling dat ze om 11.30 uur moesten vertrekken, waardoor ze een volledige dag van hun vakantie verloren. De klant voelde zich hierdoor benadeeld en teleurgesteld.

Mijn Klacht:

Beste Corendon.
Ik als goede klant van jullie heb nog nooit een klacht gehad maar nu dus wel. Op 4 okt.zouden wij vanuit Side met vlucht CAI 021 om 23.45 terugvliegen naar Amsterdam. De dag van te voren op jullie infobord gekeken en in het boek maar er stond geen tijd van vertrek op. Omdat wij toch pas om 23.45 zouden vliegen zouden wij de volgende ochtend bellen over de tijd van afhalen bij het hotel. Tot ons (we waren met 6 personen) werden we om 7 uur s’morgens uit bed gebeld met de mededeling dat ons bus voor de deur stond en dat we een vlucht hadden om 11.30. Dus binnen 10 min.moesten we alles inpakken en een bus vol kwade mensen. We voelen ons een beetje bedonderd. En er is ons een complete dag afgenomen, Dit was een teleurstelling na zo’n mooie vakantie. Ik vind dus niet dat er meer dan 12 uur verschil in kan en mag zitten. We hadden ook voor een dag langer geparkeerd omdat we pas om 3 uur aan zouden komen. Ten eerste vind ik het een slechte zaak dat als er zoveel verschil in zit dit niet aan ons persoonlijk wordt gemeld en dat ons een complete dag af wordt genomen vind ik nog wel het ergste. We hebben niet voor niets deze reis zo geboekt dat we een volle dag nog hadden. En ik begrijp best dat er wat verschil in kan zitten maar dit gaat veel te ver.
Wij hopen dat er een oplossing voor wordt gezocht.

Vriendelijke groeten Gerda Hiemstra
Kalmoes 17
9207 EA Drachten
0512523352
0613520997

Gewenste Oplossing:

Een tegemoetkoming in de kosten en voor de teleurstelling dat we een dag in moesten leveren. De mensen die met ons vlogen zijn,
S.Hiemstra
G.Hiemstra Staphorsius
W Zantvoord
F.Zantvoord de Jong
A Staphorsius
C.Muurling

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Corendon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Corendon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Corendon

Heeft op 20 november 2012 om 09:50 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer / mevrouw,

Er is inmiddels een inhoudelijke reactie naar u verstuurd.

Corendon Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM