Klacht: kapotte broek

pieternicolai op 06 oktober 2014 over Coolcat in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Coolcat has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Coolcat
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 6 oktober 2014

Een klant heeft op 25 augustus een jeans besteld bij Coolcat en deze enkele keren gedragen. De broek is echter doorgescheurd bij de knie, wat de klant als onacceptabel beschouwt, en verzoekt om een vervangende broek.

Mijn Klacht:

beste Coolcat,

ik heb een broek bij jullie besteld op 25 augustus, ik heb de broek een paar keer gedragen. de broek is een: jeans skinny super used 28.
de broek is doorgescheurd bij de knie.
ik vind het niet goed dat de broek zo snel kapot is gegaan, ik hoop dan ook dat jullie begrijpen dat ik een nieuwe broek wil.

hierbij de vriendelijke groeten.

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden als ik een nieuwe broek krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Coolcat

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Coolcat over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Coolcat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM