Mijn Klacht:
28 juni een Olympus Objectief 100-400m (euro 1349,-)met bijbehorend filter gekocht.
30 juni aangemeld als retour (krijg direct automatische barcode en mededeling dat zending verzonden is, terwijl het pakket nog bij mij thuis staat)
3 juli pakket met Objectief ingeleverd bij PostNl (krijg een andere barcode)
Filter wordt als retour geregistreerd (onder de barcode van 30-6) en bedrag wordt terugbetaald.
Over het objectief geen woord. Barcode van 3-6 staat tot op heden open als onbekende bezorgdatum.
Na diverse telefoongesprekken en e-mails met PostNL en Coolblue krijg ik van PostNL te horen dat ik hier verder geen informatie over krijg omdat dit soort retourzendingen een zaak ik tussen PostNl en Coolblue.
Coolblue laat weten de zaak in onderzoek te hebben, maar komt niet echt met informatie tot een e-mail van heden ochtend waarin staat (kort samengevat):
Onderzoek uitgevoerd geen oplossing.
Geven geen informatie over het onderzoek.
Uitgesloten van verdere aankopen.
Contact opnemen heeft geen zin wij geven verder geen informatie.
Kortom: objectief weg, geld weg, PostNl Coolblue gelukkig.
Gewenste Oplossing:
Problemen in het retourproces van dit soort zendingen en de afhandeling hiervan zijn volgens betrokkenen een interne aangelegenheid waar ik geen informatie over kan ontvangen.
Ik wil mijn aankoopbedrag terug aangezien ik in dit proces duidelijk geen partij ben maar het is iets tussen PostNl en Coolblue.


