Klacht: Vervelende klachtafhandeling van fout van Coolblue

RRdelaPorte op 13 december 2023 over Coolblue in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Coolblue is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Bedrijf Coolblue
Status Nieuwe klacht
Datum 13 december 2023

Een klant heeft op 28 november 2023 een Jura E8 koffiezetapparaat besteld bij Coolblue, maar ontving in plaats daarvan een printer. Na contact met de klantenservice kreeg de klant te horen dat de printer teruggestuurd moest worden voordat het koffiezetapparaat verzonden zou worden, wat leidde tot frustratie over de afhandeling en het wantrouwen in de integriteit van de klant. Een tweede contact met de klantenservice resulteerde in een betere reactie, maar de situatie bleef onopgelost.

Mijn Klacht:

Bij Coolblue een koffiezetapparaat Jura E8 op 28-11-2023 besteld en betaald (€ 1079).
Levering zou volgende dag geschieden. Volgende dag wordt het pakket geleverd via Postnl, EEN PRINTER (waarde ca € 45,00)!! Direct de klantenservice gebeld en de situatie uitgelegd. Reactie klantenservice: stuur de printer maar via een Postnl punt terug en wanneer wij deze ontvangen hebben sturen wij het koffiezetapparaat op. En als het pakket niet ontvangen wordt?? Mijn vraag: kunt u het niet alsnog opsturen zodat ik bij de ontvangst van het koffiezetapparaat de printer kan meegeven? NEE, want misschien houdt u de printer wel…. Mijn integriteit wordt op voorhand in twijfel getrokken!! Nogmaals contact opgenomen met de “Klantenservice”. Deze keer iemand die iets verder meedacht. Het apparaat stond op voorraad in Nijmegen. Ik kon daarheen gaan met de printer en dan omruilen. Dit is voor mij een te grote afstand. Zij zouden er voor zorgen dat er een apparaat in Arnhem de volgende dag klaar zou staan. Gevraagd of de klantenservice contact wilde opnemen met filiaal Arnhem en mij te berichten als het daadwerkelijk daar aangekomen was. Kreeg de volgende dag van filiaal Arnhem een mail dat het apparaat klaarstond met een rekening erbij van € 1079. Ik HAD AL BETAALD!!
Wederom voordat ik naar Arnhem ging de klantenservice gebeld met het verzoek om filiaal Arnhem aan te geven dat de betaling al op 28 november gedaan was. Ze zouden het doorgeven. Met lood in de schoenen naar Arnhem. 75 kilometer heen en terug en parkeerkosten.
Het apparaat is zonder problemen verder omgeruild. Coolblue maakt een fout (kan natuurlijk gebeuren) maar onverteerbaar vind ik het dat de klant in de benen moet komen om hun probleem/fout op te lossen. Buiten de 3 uur reistijd was ik ook nog kilometerkosten en parkeerkosten kwijt. Coolblue heeft niet eens de moeite genomen om mij een vergoeding voor de gemaakte kosten aan te bieden!!
Tip voor een nieuwe slogan “Alles voor een GRIMlach”. Dit dekt beter de servicehouding van deze firma.

Gewenste Oplossing:

vergoeding voor het oplossen van hun fout.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Coolblue over deze klacht.

Bericht van Coolblue

2 jaren geleden - Hi R, Zojuist hebben wij jouw klacht ontvangen via de mail. Wij hebben je zojuist voorzien van een reactie hierop. Wij willen het gesprek daar ook graag voortzetten. We zien jouw reactie graag tegemoet! Met vriendelijke groet, Coolblue

Alle klachten die gemeld zijn door RRdelaPorte
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)