Mijn Klacht:
In 2021 mei heb ik in jullie winkel de OnePlus 9 gekocht. Helaas afgelopen 8 maanden begon het raar te doen van steeds niks kunnen downloaden of steeds te vol van geheugen.
Uiteindelijk terug naar winkel maar niks kunnen vinden. Zelf fabrieksinstellingen gedaan omdat niks meer lukte maar na 4 maanden begon het weer en terug naar winkel gegaan, niks voor me kunnen doen en maar even afwachten.
Nu kan ik niks meer met mijn telefoon, kan pas op whatsapp als ik alle cache geheugen wist.
Krijg geen oplossing totdat ik weer laat reparatie doen maar dit is al 2 keer gebeurd en heb daar geen interesse in.
Ordernummer is 53837176
Is wel ook een keer naar een expert van jullie geweest en kon ook niks vinden.
Volgens de klantenservice is ie niet geweest daar en eisen nog eens op te sturen voordat ze mij een verder oplossing maar ik wil niet nog eens mijn telefoon kwijt voor zo lang terwijl niks is opgelost
Gewenste Oplossing:
Wil een andere oplossing dan steeds reparatie. Niet zeggen steeds er moet reparatie komen

