Mijn Klacht:
Bij mijn wasdroger van AEG is de deurpin afgebroken. Dit al nadat de droger nog geen 2 jaar oud is en altijd op een normale manier is gebruikt. Na contact te hebben opgenomen met coolblue (oa foto’s toesturen) maakt men een afspraak voor 14 november om langs te komen om het probleem, dat binnen de garantie valt, op te lossen. Op deze 14 november krijg ik om 10.24 uur een email dat ze toch niet de 14e komen maar de 18e, dit terwijl ik vanaf 8 uur sochtends verplicht aan het wachten was.
Op de 18e komt coolblue langs en bepaalt zelfstandig dat het euvel niet binnen de garantie valt, maar het een gebruiksschade betreft en mag de voorrijkosten van 89 euro, plus de reparatiekosten betalen, in totaal 177 euro.
Ongeacht gebruik moet een deurpin van een nieuwe wasdroger het toch minimaal 3 jaar volhouden? naar mijn idee hoort het dan ook zeker onder de garantie te vallen en dien ik al helemaal niet te worden geconfronteerd met voorrijkosten van 89 euro.
Voel mij (wederom) flink benadeeld door coolblue en begrijp niet dat ze maar reclame blijven maken met: alles voor een glimlach, die is bij mij namelijk heel ver te zoeken!
Gewenste Oplossing:
Ik wil gecompenseerd worden voor de kosten, een droger van 2 jaar oud mag nog geen gebreken hebben.

