Klacht: Meer dan 2 weken zonder koelkast gezeten, en vrije dagen opgenomen voor niets!

vvallas op 21 september 2018 over Coolblue in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Coolblue has resolved this complaint
Klacht opgelost op 24 september 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Vallas, Bedankt voor het schrijven van jouw review. We kunnen ons heel goed voorstellen dat je het liefst zo snel mogelijk een nieuwe koelkast wilt ingebouwd hebben. Natuurlijk kijken we graag met je mee naar het verloop van...

Klanttevredenheid: 10.0/10 ★★★★★
Bedrijf Coolblue
Status Opgelost
Datum 21 september 2018

Een klant van Coolblue heeft meer dan twee weken zonder koelkast gezeten en heeft vrije dagen moeten opnemen voor de levering van een tweedehands inbouwkoelkast. Ondanks duidelijke communicatie over de gewenste leverdatum, werd de klant later geïnformeerd dat de levering pas op woensdag zou plaatsvinden, wat niet overeenkwam met de gemaakte afspraken. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Onze inbouw koelkast is kapot gegaan. En ik vond bij Coolblue een 2e handse koelkast, met alleen hier en daar een deuk. Dat was voor mij geen probleem, omdat het toch een inbouw betreft en zie je hier dus niets van. Ik wilde ook gebruik maken van montageservice en dat mijn oude kapotte koelkast meteen meegenomen wordt. Dit kon ik niet meer aanvinken, dus ik heb hiervoor gebeld op de donderdagavond, en ik werd netjes geholpen. Ik heb toen duidelijk aangegeven, of het gaat lukken om maandag of dinsdag te leveren ivm drukke rooster en diensten die ik draai, maar dit was geen probleem. Totdat ik de volgende dag gebeld wordt door montagaservice, dat ze woensdag komen leveren, dat was niet de afspraak en ik had het duidelijk aangegeven, anders had ik de koelkast ergens anders besteld. Maar eerder kon niet, en Coolblue kon ook weining betekenen, maar hebben wel een mail verstuurd, zondag kreeg ik een mail terug van Coolblue, dat ik dit beter zelf kon regelen en maandagochtend het bedrijf moest bellen of er nog een gaatje is. Je kan al raden geen gaatje dus, en heel de week inmiddels vol (niet dat ik had gekunt). Opnieuw een vrije dag moeten opnemen, en imiddels al een week zonder koelkast. De dag van leverining waren de bezorgers na de opgegeven tijd er nog steeds niet. Ik heb toen zelf gebeld, en toen werd er verteld dat ze langs zijn geweest hebben aangebeld maar niemand open gedaan heeft. Dat is leugen, ik heb de hele tijd beneden staan wachten en wij hebben een luidde bel, die is goed te horen. Er is ook geen briefje achter gelaten, maar wel beweren dat ze langs zijn geweest. Dus opnieuw contact opgezocht met Coolblue, en er moest weer een nieuwe afspraak gemaakt worden, waarvoor ik dus opnieuw een vrije dag op moest nemen. Volgende afspraak zijn ze wel gekomen wel een uur te laat. Maar goed ze waren er, eindelijk een koelkast na 1,5 week. Blijkt doe koelkast defect te zijn bij de elektra en mag de montageservice niet monteren wegens veiligheid. Fijn, weer geen koelkast en Coolblue opnieuw gebeld, en gaven als optie aan dat ze een nieuwe koelkast kunnen bezorgen of het geld terug kunnen storten. Ik vond een nieuwe koelkast wel op zijn plaats ipv een 2e handskoelkast om mij weer tegemoet te komen, maar nee ik moet het verschil en daarvan de helft wel terug betalen, na 2 weken zonder koelkast te zitten, vrije dagen op te nemen die voor niks zijn geweest, en nu opnieuw een vrije dag op moet nemen. Maar ik had geen keus en dit was het enige wat ze konden doen.

Gewenste Oplossing:

Ik heb 2 weken zonder koelkast gezeten, waardoor het halen van boodschapen lastig is, omdat alles niet houdbaar blijft, dus moest ik elke dag halen en veel weggooien. Ook heb ik vrije dagen op moeten nemen, in de tijd dat het heel erg druk is op mijn werk, en ook voor niets heb opgenomen uiteindelijk (op 1 dag na).
Kost mij dus wel weer 2 dagen loon.

Dus ik vond een nieuwe koelkast van dezelfde type wel gepast ipv 2e hands.
Maar hier moest ik het verschil van 80 euro betalen en daar de helft van dus 40 euro.

Het is niet de service die ik van Coolblue gewend ben, maar ze hadden mij hierin wel beter tegemoet moet komen vind ik zelf.

En het begon al bij de eerste afspraak die niet is nageleefd, maar goed dat kan eens gebeuren.

Uiteindelijk is de koelkast bezorgd en is de 40 euro extra betaald, levering en montage is top gegaan en hebben zelfs een fooi ontvangen.

Maar met Coolblue ben ik zeker niet blij, en mogen van mij part hun slogan aanpassen.. 'Alles voor een glimlach'?

Ik vind het dus onterecht dat ik die 40 euro nog moest betalen.

Beoordeling 10/10 star-5 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Coolblue

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Coolblue nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Coolblue in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Coolblue een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Coolblue

Heeft op 24 september 2018 om 23:30 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Vallas,

Bedankt voor het schrijven van jouw review. We kunnen ons heel goed voorstellen dat je het liefst zo snel mogelijk een nieuwe koelkast wilt ingebouwd hebben. Natuurlijk kijken we graag met je mee naar het verloop van de bestelling.

De extra dienst voor het inbouwen wordt uitbesteed aan een externe partij. Wij hebben helaas geen inzicht in de agenda van de bezorgers. Daarom kunnen wij niet vooraf aangeven wanneer een inbouwproduct wordt geleverd en ingebouwd.

Het spijt ons enorm dat het zo lang heeft geduurd voordat de koelkast daadwerkelijk is ingebouwd. Wij hebben tijdens de omruiling een nieuw model aangeboden. Hiervoor heb je inderdaad een gedeelte van het prijsverschil bij moeten betalen. De andere helft van het prijsverschil hebben wij als tegemoetkoming op ons genomen. In deze situatie is dit de maximale vergoeding die wij kunnen aanbieden. Helaas is een andere vorm of meer korting op het product niet mogelijk.

Wij wensen jou toch nog veel plezier met het splinternieuw exemplaar. Daarnaast hopen wij dat de eerstvolgende leveringen wel naar wens zullen zijn. Als je nog andere vragen of opmerkingen hebt, dan kun je altijd weer contact opnemen met onze Klantenservice-afdeling.

Met vriendelijke groet,

Coolblue

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Source: Wettelijke garantie (conformiteitseis)