Mijn Klacht:
Ik heb een koffieapparaat terug gestuurd aan Coolblue omdat het apparaat niet voldeed. Coolblue zegt dat het apparaat niet schoon is terug gestuurd en ik krijg slechts een restitutie van 75%. Ik reageer dat het apparaat brandschoon is terug gestuurd en vraag foto’s op.
Die krijg is snel en op de foto’s is droge gemalen koffie te zien. Het is wonderlijk dat die gemalen koffie zelfs in de afgesloten watercontainer zit.
Ik dien een klacht in en Coolblue wijzigt hun standpunt: het apparaat is nu plotseling te veel gebruikt.
Wanneer ik reageer op die klacht wordt de toon wat grimmig want nu krijg ik te lezen: het apparaat ziet er niet best uit. En als ik het hier niet mee eens ben dan kan ik een klacht indienen bij de geschillencommissie. Coolblue zegt er niet bij dat dat geld kost en dat ik ook een klacht bij thuiswinkel;.org gratis kan indienen.
De kreet over retouren doen we niet moeilijk is een verkooppraatje wat niet strookt met de werkelijkheid. En pay-off in de mail alles voor een glimlach is een gotspe.
Gewenste Oplossing:
Mijn 25% terug storten en verder nooit meer iets van Coolblue horen.


