Mijn Klacht:
op 30 december 2016 heb ik bij Coolblue twee Samsung Gear Fit 2 gekocht voor een totaalbedrag van € 301,00.
Na ca 14 dagen is een van deze horloges tijdens het opladen voorover van de oplader gevallen waardoor er een scheur in het glas is ontstaan.
Het horloge is gewoon voorover gevallen en niet van een grote hoogte.
Wij zijn hiermee naar Coolblue in Groningen geweest en daar kregen we te horen dat het horloge moest worden opgestuurd en dat hiervoor € 39,95 onderzoekskosten in rekening werden gebracht. Op de site van Coolblue vind je in 1e instantie niks over onderzoekskosten maar als je dieper in de algemene voorwaarden duikt wordt dat ineens vermeld.
Op 23 januari 2017 kreeg ik van Coolblue het bericht dat onderzoek heeft uitgewezen dat reparatie duurder is dan de nieuwwaarde van het horloge zijnde € 150,00 en dus niet de moeite waard om te repareren.
Nota bene een horloge van nog geen 3 weken oud.
Deze horloges zijn gemaakt om mee te sporten dus kan het m.i. niet zo zijn dat het glas bij het minste of geringste breekt.
Coolblue toont geen enkele coulance en wil het horloge alleen (ongerepareerd) terugsturen als wij de onderzoekskosten betalen.
Ik vind dit een schandalige klantbehandeling en dien hierom dan ook deze klacht in.
Coolblue hanteert de slogan “alles voor een glimlach” maar bij deze behandeling past eerder de kreet “alles voor de poen en de klant is een oen”
Gewenste Oplossing:
Gezien het feit dat het horloge nog maar 3 weken oud is en bestand moet zijn voor hetgeen waarvoor het wordt gebruikt, zijnde sport, wens ik dat Coolblue mij tegemoet komt met een nieuwe horloge.
We hebben er 2 gekocht en daar duur voor betaald.


