Klacht: bestelling Smeg cx6svnlc9

Helma64 op 17 december 2014 over Coolblue in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Coolblue is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Bedrijf Coolblue
Status Nieuwe klacht
Datum 17 december 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op dinsdag 16 december j.l. bel ik met coolblue en krijg verkoper Ruben ik vraag hoe het zit met bezorgen van een gasfornuis de smeg cx6svnlc9 ik leg uit dat ik een maisonette woning heb dus dubbelboven met de deur aan de straatkant en dan een binnentrap naar de eerste etage naar mijn woning. Ik vraag dus expliciet of het fornuis boven bezorgd wordt verkoper ruben zet mij in de wacht gaat navraag doen en komt terug met het antwoord ja hoor mevrouw het gasfornuis wordt bezorgd en bij u boven gebracht. Oke we maken de bestelling in orde en kort daarna krijg ik de ordebevestiging nr 11702022. Op deze bevestiging staat drempel bezorging dus ik ongerust bel weer naar coolblue klopt dit, het fornuis zou toch boven bezorgd worden?
Ja hoor mevrouw geen paniek dit staat standaard op de orderbevestiging.
het wordt bij u boven bezorgd.
In de avond krijg ik bericht van de bezorger u gasfornuis word morgen bezorgd en weer staat er drempel bezorging ik weer in paniek bellen en toen gingen de alarmbellen ook bij een medewerker af die zei o help is u dit toegezegd moment ik bel de bezorgdienst. Mevrouw helaas krijg ik de bezorgdienst niet te pakken ik bel u later op de avond terug.
Om half elf weer coolblue aan de telefoon de medewerker krijgt de bezorgdient nog steeds niet te pakken dus hij laat een berichtje achter dat ze morgenochtend moeten bellen. Ik zit vanaf 8.00 vanochtend te wachten op opgegeven adres (leegstaand huis ivm verhuizing) hoor of zie niets. Bel om 8.30 maar weer eens met coolblue of het nu in orde is en dat mijn fornuis echt op de eerste etage bezorgd wordt. Ja hoor bevestigt weer een verkoper voor de zoveelste keer het wordt boven bij u bezorgd.
om 11.30 staat de bezordienst voor de deur en wat denkt u mevrouw wij bezorgen alleen over de drempel van u voordeur er wordt niets naar boven gebracht. Tja daar sta ik dan overommpelt als vrouw alleen ik krijg het gasfornuis ook niet omhoog dus gasfornuis retour.
Voor de zoveelste keer bel ik met coolblue bood dat het niet zo gegaan is als afgesproken. De zoveelste medewerker zegt mevrouw we maken het vandaag nog inorde met u de bezorgers komen vanmiddag terug om het alsnog te bezorgen.We bellen u zo terug. Ik heb van 8.00 uur smorgens tot 18.00 gewacht in een leegstaand huis niemand meer gebeld of gezien!
zojuist 17.30 weer gebeld met coolblue mevrouw sorry vergissing we zorgen dat de bezorger weer kontakt met u opneemt om een nieuwe afspraak te maken maar weet je Coolblue ik geloof helemaal niets meer!

Gewenste Oplossing:

Schadeloosstelling voor de gehele dag vrij die ik heb moeten nemen
Schadeloosstelling voor de gasinstallateur die ik ingehuurd heb en onverichtse zaken weer weg kon gaan.
Schadeloosstelling voor alle telefoonkosten die ik inmiddels naar coolblue en bezorgbedrijf dynalogic heb moeten maken.
Excuses van COOLBLUE
Een afspraak op een vaste tijd + op kosten van COOLBLUE een fullservice installatie en bezorging ter plaatsen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Coolblue over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)