Klacht: Belofte niet nakomen, liegen en de klanten maar excuus maken ivm probleem op te lossen !

wimvs op 05 februari 2016 over Coolblue in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Coolblue werkt aan deze klacht
πŸ”„ In behandeling
Klanttevredenheid: 3.0/10 β˜…β˜…β˜†β˜†β˜†
Bedrijf Coolblue
Status In behandeling
Datum 5 februari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

op 19 jan. werken mij apps op mn smart tv weer eens niet, dit voor de zoveelste keer al. en de tv pas gekocht. wat blijkt het betreft een model uit 2012 dat helaas niet meer ondersteund wordt. en bedankt. ik opgebeld en kreeg een zeer vriendelijke jongen aan de telefoon. ik uitgelegd dat ik voor de zoveelste keer weer niet naar apps kan kijken, en dat is heel vervelend als je door diverse auto ongevallen helaas aan bed gebonden bent. en ik mijn tijd door kom met te tv. de medewerker zag dat het niet de eerste keer was dat deze klacht bij mijn toestel voorkwam en was het met mij eens dat dat na zo’n korte tijd gewoon moest blijven werken. stuurt u het toestel maar retour, dan kijken wij of we hem kunnen repareren zo niet dan gaan we kijken of we het toestel kunnen omruilen voor een ander model dat het wel werkt. ik helemaal happy oke dezelfde dag werd de tv opgestuurd het zou uiterlijk 2 weken duren. ik na 1,5 week opgebeld hoe het er mee stond. meneer uw tv is naar onze reparatie opgestuurd en daar wachten we nu op. hopelijk is er snel antwoord. 2 dagen later hetzelfde verhaal, en de dag erna een mail.
Meneer wij sturen uw toestel niet naar onze reparatie daar er niets defect is aan uw toestel en sturen hem daarom weer naar u retour, aan de klacht dat apps niet meer werken kunnen we helaas niets doen dit valt niet onder de garantie!
maar coolblue , jullie hebben mij een oud toestel verkocht voor de volle prijs, en hebben toch aan de telefoon beloofd het op de lossen, en gelukkig had ik een het gesprek net als coolblue doet opgenomen. en daarin was duidelijk te horen dat er hoe dan ook een oplossing kwam. en de tv was toch toen ik belde al naar de reparatie toe gestuurd en waren toch daar op aan het wachten, en nu schrijft u dat hij er helemaal niet naar toe gaat…. wij noemen dat in brabant gewoon mensen voor liegen!
ik een mail gestuurd en op de FB pagina van hun gemist dat er een oplossing kwam want dat ik anders de opnamen van het gesprek openbaar zou maken….. en raad eens. binnen 1 uur een antwoord met weer leugens en bedrog. ik was er klaar mee, en gezegd dat ze de band maar eens moesten beluisteren en dan mij nog eens moesten vertellen wat ze er zelf van dachten. en dan gebeurde idd….. sorry sorry sorry dit had nooit mogen gebeuren, wij gaan kijken of we een andere tv voor u hebben. maar uw tv is al naar u onderweg dus deze moet u morgen weigeren en dan kunnen wij een andere naar u toesturen. we komen overeen welke tv er dan naar mij wordt gestuurd die wel goed functioneert. en met overeenstemming getal ik een klein gedeelte bij. ik weer bij en de medewerker die mij belt meld, en ik zie dat u uw tv al heeft geweigerd dus als u het restbedrag betaald heeft dan kunnen wij de nieuwe naar u opsturen. en u voelt het waarschijnlijk al. de tv is nogsteeds niet bij hun aangekomen, en daar moet op worden gewacht alvorens de nieuwe wordt opgestuurd! terwijl ze zelf opbelde met de mededeling dat ze hadden gezien dat de tv al naar hun onderweg terug is…….bedankt Coolblue de komende dagen is het carnaval hier en kan er geen pakket worden bezorg, dus mag ik dankzei u nog een week naar de muren liggen kijken !!!!!!!!!!!

Gewenste Oplossing:

doen wat je klanten belooft, en als je zegt als u het restbedrag betaald , dan zullen wij de tv naar u opsturen !

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Coolblue

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Coolblue over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Coolblue nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Coolblue in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)