Mijn Klacht:
Na lang zoeken tijdens mijn zwangerschap hebben wij de Alecto DVM-80 gekocht (afrader zeker niet doen). Eind augustus is de kleine geboren en met veel plezier hebben wij de babyfoon dan ook aangesloten. Vanaf dat moment had het product al moeite met het herkennen van licht en donker en stond hij bij zonnig weer en 30 graden nog steeds op nachtstand…. uit advies vanuit Hesdo werd er dan ook aangegeven dat dit te maken had met de stand van de camera. Meerdere dingen geprobeerd zonder resultaat.
Oktober waren we er klaar mee en hebben wij deze terug gestuurd. Maar omdat wij bekend zijn met reparatie procedures direct maar een goedkope 2e gekocht (die ons hele wifi netwerk plat legt.. maar oke.. dat neem je dan voor lief). Het product werd omgeruild. We konden wel huilen er zaten nog meer storingen in dan die we voorheen hadden. Op het moment dat je de kleine in bed legde stond de babyfoon stil en lag er dus geen baby in bed..
Wederom contact opgenomen en product weer terug stuurt maar dan nu op advies van Coolblue rechtstreeks naar Hesdo…. (nog steeds geen idee waarom).
Product weer retour ontvangen met een brief dat ze de software hebben geüpdate. Maar uiteraard niet gekeken of het product ook echt weer werkte. Want dit bleek dus niet zo te zijn.
Wederom storingen ruis in het beeld. Product weer opgestuurd ter reparatie. Zoals leveranciersrecht betaamt mogen zij het product tot 3x toe omruilen of repareren.
Product dus maar weer opgestuurd en gister weer retour ontvangen en surprise surprise wederom niet gerepareerd. Nog geen 10 seconden stond deze aan en hoppa weer ruis in beeld… Ik denk dat er nog genoeg bugs in de software zitten dus…
En ja als dit de laatste software update is willen wij zeker geen nieuwe.
Echter, wij melden bij coolblue wat de situatie is en het aanbod is… Wederom ter reparatie opsturen om daarna pas te gaan kijken naar een oplossing….
Leveranciersrecht is nu wel verlopen. Klantenservice is uiteraard gebonden aan de bekende procedures maar dit slaat kant nog wal als je over consumentenrecht heen stapt.
Gewenste Oplossing:
Gezien het feit we extra kosten moesten maken voor een extra babyfoon die dus ons netwerk constant plat legt (we dus 4g kosten maken ole) willen we beide babyfoons vergoed hebben.
You guys turned the smile upside down want coolblue dit zorgt er zeker voor dat wij geen glimlach meer hebben als we aan jullie denken.

