Klacht: Container niet geledigd na meerdere meldingen

klager6e4d4060 op 10 augustus 2026 over Saver in de categorie Schoonmaakbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Saver
Status Open
Datum 10 augustus 2026

Een klant van Saver heeft herhaaldelijk geprobeerd om het bedrijf te bereiken over het niet legen van zijn papiercontainer. Ondanks vier telefonische meldingen is er tot op heden geen actie ondernomen, wat leidt tot frustratie bij de klant.

Mijn Klacht:

Ik heb herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen met Saver omdat mijn papiercontainer niet is geledigd. Ik heb dit probleem al vier keer telefonisch gemeld, maar er is tot nu toe niets gebeurd. Ik vind het zeer frustrerend dat er geen actie is ondernomen om dit probleem op te lossen.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om alsnog de papiercontainer te ledigen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 dagen geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Saver
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 dagen geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Saver

Bericht van Robin van Klacht.nl

16 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Saver nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door klager6e4d4060
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM