Mijn Klacht:
Ik bestel al jaren bij de zara, maar de laatste tijd heb ik steeds iets. En het kan gebeuren dat er een pakket niet word geleverd oid, maar om dan contact op te moeten nemen en niet serieus genomen te worden dat kan echt niet.
Ik had bijv laarzen die binnen een maand kapot gingen Nou heel de tijd via de chat, waar overigens heel vaak van die standaard antwoorden worden teruggetypt, vaak ook wat er niks mee te maken heeft, nog geen stap verder na een kwartier, want ze zouden het doorgeven aan de desbetreffende afdeling. Kreeg ik dagen later een mail , of ik aub een duidelijkere foto wilde sturen. De foto die ik doorgestuurd had was duidelijk genoeg, meerdere foto’s waren dat zelfs. Maar het ergste is dat je dan niet terug kunt mailen, maar weer van voor af aan via de chat begint met iemand die nergens vanaf weet en je alles weer uit moet leggen. Om er vervolgens na een kwartier achter te komen dat er weer contact met mij word opgenomen. Waarom handelen ze het niet meteen goed af?? Hele slechte service en manieren van communiceren bij de zara!!!!
Gewenste Oplossing:
Als je contact opneemt en iets meteen word afgehandeld. Gewoon zoals het hoort.
Laatst bijv bij Rituals, ik had geurstokjes besteld, zo'n flesje met stokjes. Alleen de stokjes zaten er niet bij. Toen heb ik een mail gestuurd en het netjes uitgelegd, meteen een mail terug en alles in 1 keer netjes opgelost.


