Klacht: Niet te bereiken

Nienke13 op 30 september 2015 over Click and Buy in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Betalingsdiensten
Status Open
Datum 30 september 2015

Een klant ervaart frustratie omdat hij of zij Click and Buy niet kan bereiken en niet weet hoe het account te verwijderen. Pogingen om dit via de website te doen zijn tot nu toe mislukt.

Mijn Klacht:

Super gefrustreerd inmiddels, kam click and buy niet bereiken en wil van mijn account af, maar hoe?? Via de website onmogelijk!,,

Gewenste Oplossing:

Als de klantenservice van click and buy mij telefonisch te woord kunnen staan en het voor mij oplossen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Click and Buy

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Click and Buy nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM