Klacht: telefoon menu werkt niet met vaste telefoon

stevenhogendoorn op 13 augustus 2013 over CJIB in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf CJIB
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 13 augustus 2013

Een gebruiker heeft herhaaldelijk gemeld dat het telefoonmenu van het CJIB niet werkt met vaste telefoons, ondanks het gebruik van verschillende moderne toestellen. Hij ervaart frustratie over het gebrek aan oplossing en moet telkens zijn mobiele telefoon gebruiken om contact op te nemen.

Mijn Klacht:

het telefoon menu werkt niet via vaste telefoon!
heb dit al zeker 5 keer gemeld maar er word niks aan gedaan.
echt belachelijk voor een instantie zoals het CJIB.
doe er wat aan. moet elke keer met mijn mobiele telefoon bellen. er werd mij verteld dat het aan mijn telefoon ligt. ik heb het inmiddels met 5 verschillende moderne vaste telefoons geprobeeerd maar het menu pakt het # en * niet!

Gewenste Oplossing:

het regelen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over CJIB

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over CJIB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM