Klacht: Chroom handgreep aan beide deuren van fiat 500

Cohen175 op 16 februari 2014 over Fiat in de categorie Automerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Fiat
Categorie Automerken
Status Open
Datum 16 februari 2014

Een eigenaar van een Fiat 500 heeft waterblaasjes ontdekt onder de chromen handgrepen van zijn auto, die 2,5 jaar oud is. Het bedrijf geeft aan dat dit probleem niet onder de garantie valt, omdat het om accessoires gaat en niet om de lak, wat de eigenaar als onterecht beschouwt.

Mijn Klacht:

Water blaasjes onder de chromen handgrepen. De fiat 500 is 2 1/2 jaar oud. Kennelijk valt dit niet onder de garantie. Want het betreft accessoires en geen lak. Maar dit zou toch niet mogen.

Gewenste Oplossing:

vervangen van handgrepen. Bereid het arbeidsloon te betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fiat

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Fiat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM