Klacht: mobiel hoesje note 3

stefan1982 op 12 september 2014 over chinadirectsale.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Status In behandeling
Datum 12 september 2014

Een klant heeft op 31 augustus 2014 een hoesje voor zijn Note 3 besteld via chinadirectsale.nl, maar kreeg op 1 september te horen dat het product niet op voorraad was, ondanks dat de website anders aangaf. De klant heeft sindsdien geen contact kunnen krijgen met het bedrijf, zowel telefonisch als per e-mail, en heeft nog steeds geen hoesje ontvangen, terwijl de betaling al is gedaan.

Mijn Klacht:

Heb vorige week zondag 31-08-’14 een hoesje besteld voor mij note 3 (met ideale betaald) maandag 1 september kreeg ik een mailtje dat hij niet in voorraad was! (De website doet anders geloven ) en dat het 2 tot 7 dagen kan duren voor het voorradig was! Daarna geen enkel contact kunnen krijgen met dit bedrijf! Telefonisch krijg je een bandje met advies dat ze sneller op een mailtje reageren maar helaas hier wordt ook niet op gereageerd. Dus probeer het op deze weg! Maar ondertussen helaas nog geen hoesje voor mijn note 3 en wel betaald!

Gewenste Oplossing:

Ben tevreden dat ik mijn bestelde hoesje geleverd krijg!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over chinadirectsale.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door chinadirectsale.nl in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)