Mijn Klacht:
De chauffeur van de ah thuisbezorging, kenteken VGJ-40-J rijdt zojuist dd 22-05-2021 gewoon in de nauwe, doodlopende straat voor mijn huis door tot het einde, de naar boven lopende weg op de dijk.
1. In plaats van de grote ah bus even te laten staan en te voet de weg vooruit te verkennen, rijdt hij gewoon de weg omhoog door tot aan op de dijk, waar paaltjes de straat afsluiten en de ah bus niet verder kan.
2. Vervolgens als hij niet verder kan, moet hij achteruit rijden in de ah bus om weg te komen.
Bij het achteruit rijden, rijdt hij frontaal met de volle achterkant op mijn tuinpoortje en blauwe regen (plant)… die krakend en wel volledig naar achteren wordt gedrukt door de bus.
Vervolgens wordt het verschillende keren herhaald waarbij hij ook in mijn beukenhaag krakend en wel in blijft rijden.
De chauffeur stapt lachend even uit om te kijken als ik naar hem roep, maar richt zich in het geheel niet naar mij. Stapt zonder wat te zeggen weer in en gaat vervolgens weer de ah bus proberen achteruit weg te krijgen, waarbij weer in de haag wordt gereden.
Ben naar binnen gelopen om mijn camera te pakken, en toen ik terug was, was de auto net vrij gekomen en ter hoogte van mijn voordeur… Toen ik een foto maakte van de bus en kenteken, toen kwam de allochtone chauffeur ineens we l uit de bus, en bleek hij te kunnnen praten en mij te zien.
Hij bood geen enkele verontschuldiging aan en was verontwaardigd dat ik hem aansprak op zijn rijgedrag. Het enige wat hij zei, laat me maar zien wat beschadigd is.
Ik vind dit hoogst onbehoorlijk, en een gevalletje waarbij de werkelijkheid omgekeerd wordt weergegeven.
Als het standpunt van de ah chauffeur gedeeld wordt, door de organisatie ah… dan mogen haar chauffeurs gewoon in de voortuin van bewoners op het natuurschoon, de beukenhaag, blauwe regen etc met de ah bus in rijden ongeacht de schade.
Ik vind de houding van de ah chauffeur mateloos intimiderend en arrogant en onkundig.
Gewenste Oplossing:
De ah bus(sen) niet meer in mijn doodlopende straat (muggenschans) komen... dit is niet de eersre keer dat dit gebeurt. De straat is al snal en daar past de bus niet goed door...
Vindt persoonlijk en als jarenlange directielid dat deze lichting van ah chauffeurs geen visitekaartje zijn voor het bedrijf ah. Tenzij deze attitude past bij deze tijd en beleid wat ah voorstaat.
In onderhavige situatie is het afgeven van een briefje met contactgegevens, even aanbellen, als je ergens tegenaan rijdt het minimale. De houding van de ah chauffeur irriteert mij.

