Klacht: verlenging rijbewijs

798856206 op 26 februari 2019 over CBR in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf CBR
Categorie Overheid
Status Open
Datum 26 februari 2019

Een oudere bestuurder heeft problemen met de verlenging van zijn rijbewijs, dat volgende maand verloopt. Ondanks het doorlopen van alle benodigde keuringen, heeft hij nog geen antwoord ontvangen van het CBR. Hij ervaart ook moeilijkheden met de telefonische bereikbaarheid en is gefrustreerd over de kosten die hij maakt voor het bellen.

Mijn Klacht:

Mijn rijbewijs is volgende maand verlopen,alle keuringen al doorlopen.
Maar nog steeds geen antwoord ik ben 78 jaar en heb mijn auto nodig.
Sinds october al bezig alles goed maar nog steeds geen antwoord dat alles goed is.
Telefoon zijn ze niet bereikbaar na een wachttijd van 5 minuten is antwoord bel later terug het kost 90 cent per minuut .Dus diverse keren geprobeerd kost veel geld en nog geen antwoord ik ben hier zo kwaad om..wat is hier de oplossing voor.

Gewenste Oplossing:

Als ik weer kan rijden volgende maand als mijn rijbewijs is verlopen.!!!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM