Klacht: traag als slakken

ongelukje op 19 april 2012 over CBR in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf CBR
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 19 april 2012

Een beroepschauffeur heeft zijn rijbewijs verloren na drie aanrijdingen in één jaar en heeft op 15 maart 2012 een verzoek ingediend bij het CBR om eerder uitsluitsel te krijgen over de invordering. Het CBR kon de brief echter niet behandelen omdat de uitspraak nog moest komen, en de termijn werd verlengd tot 3 april. Op 4 april ontving de klager een verzoek om mee te werken aan een medisch onderzoek, maar er werd geen datum voor dit onderzoek gegeven, waardoor de situatie verder vertraagd werd.

Mijn Klacht:

wegens 3 aanrijdingen in 1 jaar tijd is mijn rijbewijs ingevorderd op 29 febr 2012; volgens deze politiebrief gaat de termijn waarbinnen ze mij bericht moeten sturen in vanaf de datum invordering in dit geval dus 29 febr; aangezien ik beroepschauffeur ben heb ik mijn rijbewijs nodig; ik heb dan ook na een telefoontje aan het cbr, een verzoek gestuurd om wat eerder de uitslag te krijgen; dit was op 15 maart; ik kreeg op 20 maart een bericht dat ze mijn brief niet konden behandelen omdat de uitspraak nog moest komen; ze hadden op 6 maart pas bericht van de politie gehad en dus werd de termijn gesteld op 3 april (ipv 29 maart); kreeg op 4 april bericht dat ik moest mewerken aan medisch onderzoek; een heel pak papier maar nog geen datum van onderzoek; weer gebeld en ook dit kan weer 4 wkn op zich laten wachten; ondertussen had ik al onderzoeken gehad van eigen neuroloog en cardioloog met een positieve uitslag; maar goed hun wijzen mij opnieuw een specialist toe. inmiddels is het 18 april en nog geen bericht van onderzoeksdatum. en dan nog kan het zo zijn dat ik na de keuring nog 4 weken moet wachten op uitslag en mocht dit positief zijn dan zou ik nog 4 weken op mn rijbewijs moeten wachten; kortom een half jaar onderweg; met een kans mijn werk te verliezen na 2 maanden werkeloos thuis zitten;en van minimum loon leven omdat ik geen provisie verdien. hoe traag kan het gaan; heb er nu een advokaat op gezet,want als domme burger verlies je het toch tegen deze gasten; word vervolgt;misschien via de media,want dat wil ook wel eens helpen; laat heel het land maar eens weten wat een bedrijf dit is.

Gewenste Oplossing:

dat ik binnen 4 weken alles heb gehad ; het onderzoek,de uitslag en de dag na de uitslag sta ik op hun stoep om het rijbewijs terug te halen.dan houd ik waarschijnlijk mijn baan nog; en mocht uitslag negatief zijn, heb ik altijd nog een second opinion van mijn neuroloog en cardioloog;

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM