Mijn Klacht:
Vervolgens schakel auto genomen 90 lessen vedder bij rijschool en dan vervolgens mij nog 3 x laten zakken tijdens de rijexamens toen moest ik zo ineens over naar een automaat auto. Dat gedaan vervolgens wel een rijbewijs gehaald later in mei 2022 op nieuwe gezondheidsverklaring invullen op gesteurd naar CBR kreeg ik te horen dat ik nieuwe rijbewijs moest aan vragen daar op was mijn code 78 dan te gaan vervallen ik naar gemeenthe huis ging ik betalen en kwa er een uitdraai van RDW daar op stond niet vermeld dat ik me rijbewijs moest gaan veranderen. En nu moet ik weer naar CBR terug voor als nog nieuwe rijexamens af leggen prima. Maar als ik nu weer zou zakken kom ik nooit meer terug ook niet meer voor aanhanger of wat dan ook bij en nu klopt mijn gezondheidsverklaring niet met mijn rijbewijs wat ik nu heb lekker alle maal heel onduidelijk van CBR ben niet zo rijk wat ze denken maar moet elke keer dik betalen zo hou ik geen cent over want smijt me geld nu weg voor wat teven niet nodig is geweest hoe krijg ik het terug ?? En waar om word er niet een duidelijke brief gesteurd met daar op dat ik een nieuwe rijexamens moet af leggen ??
Gewenste Oplossing:
Nee dit is nog niet op gelost
A HEB GEEN VRIEF ONTVANGEN waar op instond dat ik een niwuwe rijexamens moest af leggen voor een hand geschakelde auto ??
En werd mij gisteren verteld door CBR dat ik een nuwe rijbewijs moest nemen code 78 zou komen te vervallen kwam vandaaag bij gemeenthe huis weg

