Klacht: Rijbewijs verlengen

T Verbakel op 19 september 2019 over CBR in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf CBR
Categorie Overheid
Status Open
Datum 19 september 2019

Een klant heeft in april een gezondheidsverklaring ingediend bij het CBR voor het verlengen van zijn rijbewijs, dat op 4 oktober is verlopen. Na drie telefoontjes kreeg de klant te horen dat het rijbewijs tot twee dagen na de vervaldatum kan worden verlengd, maar dat het CBR het momenteel druk heeft.

Mijn Klacht:

Begin april mijn gezondheidsverklaring ingevuld en op gestuurd.
Mijn rijbewijs is 4 okt verlopen , vandaag voor de 3e keer gebeld.
Eerst werd er steeds gezegd je het op tijd in huis, vandaag werd gezegd het kan tot 2 dagen na het verlopen van het rijbewijs. We hebben het druk,helaas

Gewenste Oplossing:

Als morgen mijn verklaring wordt verstuurd zodat ik zoals afgesproken maandag mijn rijbewijs kan gaan verlengen

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM