Klacht: Onveilige situatie gecreerd door examinator

amet1987 op 28 februari 2012 over CBR in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf CBR
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 28 februari 2012

Een klager meldt dat de examinator, Mike Kromjong, tijdens het examen gevaarlijke situaties heeft gecreëerd, wat bijna tot ongelukken leidde. De examinator gaf aan linksaf te gaan, maar gaf vervolgens gas om naast de klager te komen staan, waardoor deze niet meer kon afslaan. Dit gebeurde meerdere keren en zou hebben bijgedragen aan het zakken van de klager.

Mijn Klacht:

Tijdens het examamen heeft mijn examinator Mike kromjong
gevaarlijke situaties gecreerd waardoor er bijna ongelukken zijn gebeurd.

Mijns inziens mag dit nietgebeuren hij geef aan links af te gaan vervolgens geeft hij gas om naast mij te staan zodat ik niet meer linksaf kan slaan. Deze situatie is meedere keren gebeurd. Hij heeft dit als punt meegenomen om mij te laten zakken. Als beginned motor rijder

Gewenste Oplossing:

Ik heb nu al twee keer examenen gedaan bij deze examinator en in beide gevallen heeft hij dit gedaan.
Tevens heeft hij geen respect voor anderen mijn instructuer rookt niet maar daar had deze meneer geen boodschap aan want hij rookte gewoon in zijn auto.

Dat deze situaties zich niet meer voordoen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM