Klacht: Eindeloos lang in de wacht

Mystique1980 op 16 oktober 2018 over CBR in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf CBR
Categorie Overheid
Status Open
Datum 16 oktober 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

2 week geleden ook 40 min in de wacht gehangen! Eindelijk iemand gesproken. Kreeg het advies op zaterdag te bellen voortaan maar ja, dan is er niemand van de medische afdeling te bereiken. Zou worden terug gebeld! Niks gehoord nu al een uur in de wacht!!! En vervolgens wordt dood leuk de verbinding verbroken!!!!! Wordt helemaal ziek van deze instantie ze weten er niks, altijd verkeerd antwoord uiteindelijk en inmiddels alweer maanden bezig met mijn eigen verklaring en alles er om heen! Ik snap niet dat een overheids instelling zo slecht met mensen om gaat!!!

Gewenste Oplossing:

Als de bereikbaarheid via telefoon gewoon normaal is. En de medewerkers ook daar werkelijk op de hoogte zijn van de te volgen procedure's.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM