Klacht: Aangepast examen/ eigen verklaring

marijas op 13 oktober 2016 over CBR in de categorie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf CBR
Status Open
Datum 13 oktober 2016

Een persoon ervaart problemen met het CBR na het invullen van een eigen verklaring, waarbij het aangeven van ADHD leidt tot extra kosten en een verplicht bezoek aan een psychiater. Dit resulteert in een aangepast rijexamen met beperkte beschikbaarheid, waardoor de wachttijd voor het examen aanzienlijk langer is dan verwacht. De klager voelt zich benadeeld door deze procedures.

Mijn Klacht:

Als je op je eigen verklaring ergens \”ja\” invult (bijv ADHD), betekend dit dat je langs een psychiater moet (kosten a 230,- voor jezelf) een rijtest moet doen, en een aangepast rijexamen krijgt. Wat dat inhoudt; niks anders dan een normaal examen alleen zijn er veel minder data beschikbaar en moet je veel langer wachten. Ik zou eigenlijk over 2 weken kunnen afrijden maar omdat ik een aangepast examen heb kan ik pas eind december. Je bent dus de dupe van iets waar je zelf niks aan kan doen.

Gewenste Oplossing:

Dat je het zelfde wordt behandelt als \"gezonde\" rijders. Dus net zoveel data om af te rijden, en vooral geen eigen kosten aan een psychiater waar je niet zelf om vraagt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over CBR

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over CBR nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM