Geen click bolletje
Klacht van Lenschouenberg op 05 mei 2014 over Camel in de categorie Sigaretten
Hallo ik heb een pakje camel activate gekocht. Maar er zat bij 1 van de 19 sigaretten geen click bolletje in Lees meer
Bij Camel zijn in totaal 1.376 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 410 opgelost (29%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 10 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 2.7/10. Dien een klacht in over Camel. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over Camel in de categorie Sigaretten. Bovenaan deze pagina staat het aantal klachten en het... Lees meer >
U kunt een klacht over Camel indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Camel.
Op Klacht.nl zijn in totaal 1.376 klachten over Camel ingediend, waarvan 10 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Sigaretten, klachtmelden, Tabaksbedrijf.
Van de klachten over Camel wordt 29% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 410 van de 1.376 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Camel gaan over Sigaretten, klachtmelden, Tabaksbedrijf. In de afgelopen 12 maanden zijn 10 klachten ingediend.
U kunt contact opnemen met Camel door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Camel heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 4,3 op 10, gebaseerd op 26 beoordelingen.
Op Klacht.nl heeft Camel een gemiddelde beoordeling van 4,3 op 10 uit 26 beoordelingen en een oplospercentage van 29% over 1.376 klachten. Of Camel betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Camel reageert gemiddeld binnen 2 dagen op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Camel niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Lenschouenberg op 05 mei 2014 over Camel in de categorie Sigaretten
Hallo ik heb een pakje camel activate gekocht. Maar er zat bij 1 van de 19 sigaretten geen click bolletje in Lees meer
Klacht van Aizi op 04 mei 2014 over Camel in de categorie Sigaretten
Ik rook graag camel blue sigaretten. Alleen bij de laatste 3 pakjes heb ik problemen ondervonden tijdens het roken. Bij de laatste trugen wordt de sigaret zo danig heet dat ik mijn lip telkens verbrand. Als ik sigarettenvan vrienden probeer... Lees meer
Klacht van margaret1973 op 29 april 2014 over Camel in de categorie Sigaretten
Ik koop elke week een blik camel shag ,blauwe verpakking van 100gram a15,00 euro en mijn klacht is dat mijn laatste blik heel veel stukken hout /tabak bevat en niet de kwaliteit heeft wat ik gewend ben van camel ,indien... Lees meer
Klacht van frankkuijpers op 28 april 2014 over Camel in de categorie Sigaretten
Ik ben overgestapt van Pall Mall shag naar Camel shag (vol). Tot nu toe tevreden over de kwaliteit van smaak en versheid. Ik ben nu in een pakje 2 (boomstammen) tegengekomen die veel langer zijn als mijn pakje vloei. Wil... Lees meer
Klacht van Jaimyschreuder op 28 april 2014 over Camel in de categorie Sigaretten
Rook al meerdere jaren Camel click, maar het is nu al vaker gebeurd dat er geen iceball inzit. Heb de sigaret nu bewaard Lees meer
Klacht van Ilone van Stiphout op 01 mei 2014 over Camel in de categorie Sigaretten
Hallo, ik rook altijd de camel activate sigaretten. Nu had ik een paar weken een sigaret in mijn pakje zitten die waar een klik capsule in zat die al open was en niet meer geklikt kon worden. Ik dacht oh... Lees meer
Klacht van mikevdb13 op 22 april 2014 over Camel in de categorie Sigaretten
Ik heb een pakje camel klik gekocht maar bij alle sigaretten zit geen balletje in... dus geen klik. Mijn vraag is hoe kan dat ? Lees meer
Klacht van EllenU op 18 april 2014 over Camel in de categorie Sigaretten
Ik heb een sigaret in mijn pakje waar geen iceball in zit. Lees meer
Klacht van twin op 19 april 2014 over Camel in de categorie Sigaretten
Dubbelgeslagen sigaret in het pakje 3 andere sigaretten verdrukt en kapot Lees meer
Klacht van Luken Dirk op 16 april 2014 over Camel in de categorie Sigaretten
Ik rook altijd Camel, blauw,bij de laatste pakjes gebeurd het meermalen dat na enige trekjes de vuurpunt eraf valt. Dit gebeurd even later met dezelfde sigaret na ontsteken nog wel eens. Dit is erg vervelend omdat je brandplekken kan krijgen en... Lees meer
Compliment van op 04 juli 2016 over Camel
ben wel tevreden, had inderdaad geen verpakking bewaard.
en de sigaretten die kapot waren dat merk je pas als je hem aangestoken had.
maar kreeg in ieder geval een reactive,ik kon geen adres vinden van camel vandaar via jullie. jullie ook bedankt voor de moeite.
Compliment van op 26 april 2016 over Camel
Omdat ik niet tevreden ben over de volume tabak heb ik deze weggegooid.
Het bedrijf kan de tabak nog eens testen of het product voldoet.
Vriendelijke groet,
Else van Eenenaam
Compliment van op 21 april 2016 over Camel
Dat er alleen maar volume tabak op de markt is, is geen oplossing! En ze spreken over tevreden consumenten, echter ik hoor alleen maar slechte geluiden in de winkels en op internet.
Compliment van op 13 april 2016 over Camel
Jammer helaas