Klacht: CAK kan nog steeds geen IBAN verwerken.

mopper smurf op 10 december 2013 over CAK in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 18 december 2013
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben de klant gebeld. In dit gesprek is aan de klant uitgelegd hoe de klant zijn rekeningnummer kan wijzigen. Als wij het nieuwe rekeningnummer hebben ontvangen zal dit worden gewijzigd. Wij sluiten hierbij de klacht.

Bedrijf CAK
Categorie klachtmelden
Status Opgelost
Datum 10 december 2013

Een gebruiker ervaart problemen met het wijzigen van rekeningen via de portal van het CAK, waarbij herhaaldelijk foutmeldingen optreden. Ondanks verzoeken om hulp blijft de beheerder van de site inactief, wat leidt tot frustratie over de situatie en de organisatie. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik probeer via de portal mijn rekeningen te wijzigen. Wat ik ook invul het is altijd fout. De beheerder van de site reageert niet op verzoek tot reparatie. Nog een paar weken en dan is het verplicht, en zal alles weer heerlijk in de soep draaien. Ik dank god op mijn blote knieën dat ik niet bij zo’n chaotische autistische instelling werk. Die Erik van den Brink kan maar beter opdonderen met zijn zootje. Het is nu wel eens duidelijk dat hij de dynamische complexiteit van de wet- en regelgeving niet weet te beheersen. Ziek word ik er van.

Gewenste Oplossing:

Een goed werkende website/portal

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door CAK in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat CAK een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

CAK

Heeft op 18 december 2013 om 16:20 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben de klant gebeld. In dit gesprek is aan de klant uitgelegd hoe de klant zijn rekeningnummer kan wijzigen. Als wij het nieuwe rekeningnummer hebben ontvangen zal dit worden gewijzigd. Wij sluiten hierbij de klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van CAK beoordeeld.

mopper smurf

Heeft op 18 december 2013 om 17:07 geantwoord

Het wijzigen geschiedde door het sturen van een e-mail met foto van mijn bankpas en mijn handtekening. Daarna heb ik alsnog op de website mijn nieuwe IBAN rekeningnummer ingevuld. De website accepteerde het nieuwe nummer.
Het is dus mogelijk om een nummer te wijzigen, alleen moet je van tevoren bewijzen dat je de eigenaar van het nummer bent. Jammerlijk staat dat niet op de site, en zijn we er op deze manier achter gekomen. Het formaat van de IBAN is NL00BANK0123456789 zonder spaties.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM