Klacht: Foute cadeaubon en nemen hij telefoon niet op

Dion14 op 21 december 2022 over Cadeaubon.nl in de categorie Waardebonnen- en voucher aanbieders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 21 december 2022

Een klant heeft een cadeaubon voor de Gamma gekocht, maar ontving in plaats daarvan een Gall & Gall cadeaubon. Pogingen om contact op te nemen met de klantenservice resulteerden in lange wachttijden zonder dat er iemand bereikbaar was.

Mijn Klacht:

Ik heb een cadeaubon voor kerst gekocht van de gamma leveren ze een Gall en Gall cadeaubon , daarna netjes contact op proberen te nemen … na 20 minuten in de wacht om 14:00 krijg je nog niemand te spreken bij dit bedrijf

Gewenste Oplossing:

Vergoeding

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Cadeaubon.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Cadeaubon.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Dion14
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM