Klacht: Jurk wordt niet retour geaccepteerd

hamersim op 23 november 2016 over C&A in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf C&A
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 23 november 2016

Een klant van C&A heeft problemen ondervonden met het retourneren van een jurk. Na het retourneren van meerdere artikelen ontving zij één artikel terug met de mededeling dat deze niet geaccepteerd kon worden. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice en het opnieuw retourneren van de jurk, bleef de situatie onopgelost en ontving de klant betalingsherinneringen.

Mijn Klacht:

Een tijdje geleden plaatste ik een bestelling bij C&A webshop. Twee artikelen heb ik behouden, betaald en al met plezier gedragen. De rest van de artikelen waren mij te groot of niet naar wens en dus stuurde ik deze retour. Enkele weken later ontving ik tot mijn verbazing één van de artikelen terug, met begeleidend schrijven dat deze niet retour kon worden geaccepteerd. Verbaasd zocht ik telefonisch contact. De situatie zou naar de afdeling die hierover gaat, worden doorgezet. Weken heb ik afgewacht, waarin ik nog een 2e keer telefonisch contact zocht omdat ik al een betalingsherinnering en uiteindelijk zelfs de 1e aanmaning ontving. Opnieuw kreeg ik te horen te moeten afwachten en werd de situatie opnieuw doorgestuurd. De jurk stuurde ik zelf weer terug met een briefje erbij. Eergisteren ontving ik dan eindelijk bericht: de jurk zou niet als retour worden geaccepteerd wegens gebruikerssporen. En dat terwijl ik de jurk enkel één keer heb gepast, deze mij te groot was en ik hem zelf nog helemaal heb nagekeken. Ik weet dan ook zeker dat de jurk geen enkele vlek of beschadiging heeft opgelopen. Het enige wat kan zijn gebeurd, is dat de jurk onderweg schade heeft opgelopen. Maar dan dus zeker niet door mij. Mij wordt nu verzocht om de kosten te betalen binnen enkele dagen, omdat deze anders naar een incassobureau worden gestuurd. Ik krijg de jurk gewoon weer terug terwijl mij deze niet past. Ik vind het erg teleurstellend dat dit zo moet, ik ben betalend klant en krijg gewoon geen enkele andere oplossing geboden. Dat is toch geen service?! Aan de telefoon heb ik al aangegeven het graag netjes met C&A zelf te willen oplossen, maar hier wordt geen gehoor aan gegeven. Ik heb mijn rechtsbijstandverzekering ingeschakeld die mij zullen informeren over de verdere stappen die ik richting C&A kan ondernemen. Toch wilde ik de situatie nog eens voorleggen op een andere manier, bij deze.. Ik kan het mij gewoon niet voorstellen dat dit de normale procedure is van C&A. Ik wacht de reactie af.

Gewenste Oplossing:

Als de jurk retour wordt genomen en ik niet voor kosten hoef op te draaien.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over C&A

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over C&A nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM