Klacht: zure room paasschnitte

w meijndert op 23 april 2014 over C1000 in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf C1000
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 23 april 2014

Een klant heeft op vrijdag zure room gekocht met een houdbaarheidsdatum van 21 april, die hij vervolgens heeft weggegooid. Bij een bezoek aan de C1000 in Kamperland kreeg hij geen adequate reactie op zijn klacht van een medewerker, die hem adviseerde om de klacht bij Schuitema in te dienen. De klant is ontevreden over de service en de onvriendelijkheid van het personeel, ondanks een aankoopbedrag van 128 euro.

Mijn Klacht:

vrijdag gekocht , dd stond op 21 april, de room was zuur! ik heb het weg gegooid, op de bon staat het wel. Nu was ik vanmiddag bij de c1000 in kamperland, ik was de enige met die klacht , meneer wilde er niets aan doen, ik moest maar een klacht bij Schuitema inleveren, slechte service, en onvriendelijke man. dus bij deze, een bedrag van 3’74 – ik had voor 128-00 boodschappen, maar het gaat mij ook om de service.

Gewenste Oplossing:

geld of waardebon, en voortaan een vriendelijker meneer:-)

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over C1000

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over C1000 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer