Klacht: Pampers aanbieding, mooi niet waar!

Hamawoyoma op 20 februari 2014 over C1000 in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf C1000
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 20 februari 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In de winkel staat boven de pampers een bord:
Aanbieding pampers alle variaties mogelijk, max 4 pakken per klant.

Tja, duidelijker kan het niet zou je denken. Maar nee hoor, alle combinaties dat klopt weer eens niet! Pampers 1 (pasgeboren) die doen niet mee volgens de winkeljuffrouw.
Ik vind de C1000 al een van de mindere winkels, maar nu ben ik er helemaal klaar mee, geef mij maar de Jumbo en de AH, de reclame die deze winkels maken kloppen namelijk wel.

Gewenste Oplossing:

Ik ben een tevreden klant als de C1000 waarmaakt wat ze zeggen, dus pampers alle variaties in de aanbieding, dat zijn ook alle variaties zonder uitzondering!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over C1000

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over C1000 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer