Klacht: broccoli met schimmel en made

Hekertv op 08 augustus 2012 over C1000 in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf C1000
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 8 augustus 2012

Een klant heeft een broccoli gekocht bij C1000 in Hoogezand, waar later maden en schimmel in werden aangetroffen. Na het indienen van een klacht bij het hoofdkantoor en een telefoongesprek met een medewerker, waarin foto's zijn verzonden, heeft de klant nog steeds geen reactie ontvangen. Inmiddels is het al vier dagen geleden sinds het laatste contact.

Mijn Klacht:

Twee weken geleden bij de C1000 in Hoogezand (hoofdstaat) een broccoli gekocht.
’s avonds wou ik deze klaar maken echter kwam ik er achter dat er gewoon een tweetal MADEN in zaten en schimmel in de stam aanwezig waren.
Geprobeerd de winkel te bellen maar deze namen helaas niet op. Ik heb hierop een klacht geschreven naar C1000 hoofdkantoor.
Na 1 1/2 week nog geen reactie.
Toch maar even achteraan bellen. Aardige dame aan de telefoon die mij gevraagd heeft om de foto’s van de maden en van de schimmel. Deze meteen terwijl ik haar aan de telefoon had verzonden. Ze zou even overleggen met haar baas.
Ik zou terug gebeld worden.
Helaas heb ik tot op heden (alweer 4 dagen verder)nog niets gehoord.

Gewenste Oplossing:

Graag een naar u ziens passende oplossing.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer