Klacht: bedorven

maus6666 op 01 augustus 2014 over C1000 in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf C1000
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 1 augustus 2014

Een klant heeft vier verpakkingen eieren gekocht, waarvan enkele bedorven en met een onaangename geur na het koken. Daarnaast waren er twee verpakkingen camembert en eigen merk vacuumzalm die ook bedorven bleken. De klant meldt dat meerdere mensen ziek zijn geworden en vraagt om een vergoeding, aangezien het eten is weggegooid vanwege de warmte.

Mijn Klacht:

Ik heb 4 doorzichtige treetjes eieren gekocht daar zaten verscheidenen zwarte eieren in na het koken en stinken. De camanbert was bedorven 2 verpakkingen ronde. En eigen merk vacuum zalm. Een paar mensen zijn er ziek van geweest. Heb de boel weggegooid ivm de warmte .eis wel een vergoeding.uiteindelijk mijn verjaardag op een jacht.

Gewenste Oplossing:

Als ik een fikse vergoeding krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over C1000

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over C1000 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer