Mijn Klacht:
Vreselijk.. koop je iets bij Bol.com.. maak je via de chat afspraken maar bij BuyBay is het anders.. Krijg product aangeleverd via karton met veel tape erom heen.. (nieuw prod maar andere verpakking)
afspraak was Bol.com. neerzetten en oude combi magnetron meeleveren.. Dus niet. drempellevering. Gelukkig leverancier Dynalogic was zo vriendelijk om het uit te pakken en neer te zetten en de oude mee te nemen.
Nu kom het.. Combi magnetron werkt niet.. Retour aanmelden..
Arggg ik moet hem verpakt en aan de deur meegeven.. Hellup.. het was al geen originele verpakking .. en ik kan het niet gaan herpakken ik heb geen materiaal en de kracht niet ..(reuma)
Gaat u maar noppenfolie kopen.. en tape werd er gezegd.. en zorg dat u het aan de deur klaar heeft staan.
Was is dit nou? Ik maak als consument afspraken met Bol.com.. ik koop bij Bol.com, betaal aan Bol.com en nu worden de afspraken door hun voorwaarden van tafel geveegd? Dat kan toch niet?
Gewenste Oplossing:
Dat zij duidelijker zijn naar hun partner Bol.com.. Ik heb juridisch niets te maken met hun. Ik betaal en kom overeen met Bol.com.
ik wil gewoon dat zij het komen ophalen.. en niet moeilijk doen over verpakking.. immers zo heb ik dat ook niet aangeleverd gekregen. ik wil mijn geld terug..


