Klacht: Nog geen mail

Miss Gien op 26 februari 2018 over Buy 2 Fly in de categorie Spaarprogramma's

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Buy 2 Fly
Categorie Spaarprogramma's
Status Open
Datum 26 februari 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik ben vanmiddag gebeld door fly 2 buy. De vraag was of ik een aanbiedings mail van hun wou ontvangen over het goedkoop boeken van een vliegreis. Omdat ik nog geen rekeningnummer door heb gegeven dacht ik, “ik kan wellicht gewoon een kijkje nemen wat hun te bieden hebben”. Ook kan ik het dan eens rustig nalezen. Ik ben mij er wel van bewust dat ik binnen 2 weken moet afmelden bij “geen interesse”. Nu zie ik, na het onderzoeken van deze aanbieder, dat er al veel klachten zijn. Ik heb nu nog steeds geen mail. Iemand advies voor mij wat ik nu het best kan doen? Ik heb geen zin aan deurwaarders aan de deur.

Gewenste Oplossing:

Als ik van iemand informatie kan krijgen, hoe ik mij moet afmelden, voordat er problemen van komen?

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Buy 2 Fly

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Buy 2 Fly nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM