Klacht: buschauffeur lijn 37 Oegstgeest Leiden rijdt door

mevrouw VanderStap op 06 december 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 6 december 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw VanderStap, Ik vind het erg jammer om te lezen dat de chauffeur wel de halte is opgereden, maar niet de deuren heeft geopend om je binnen te laten. Ik kan me goed voorstellen dat je dit niet prettig...

Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 6 december 2018

Op 6 december 2018 wachtte een klant samen met een medepassagier op buslijn 37 bij halte Floresstraat in Oegstgeest. De buschauffeur stopte weliswaar bij de halte, maar opende de deuren niet en reed vervolgens door. De klager verzoekt het bedrijf om de chauffeur aan te spreken op dit gedrag.

Mijn Klacht:

Hedenochtend 6 december 2018 stond ik, samen met nog iemand, op lijn 37 te wachten die om 06.20 bij halte Floresstraat in Oegstgeest zou arriveren.
Op het moment dat de bus kwam aanrijden, reed de chauffeur netjes de halte op, stopte en reed zonder zijn deuren te openen vervolgens verder.

Ik hoop dat voor uw bedrijf te herleiden is welke chauffeur op dat moment bus 37 bestuurde en op zijn gedrag zal worden aangesproken.

Gewenste Oplossing:

Als ik een terugkoppeling krijg over mijn ingediende klacht en hoe deze is opgepakt.

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 06 december 2018 om 21:13 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw VanderStap,

Ik vind het erg jammer om te lezen dat de chauffeur wel de halte is opgereden, maar niet de deuren heeft geopend om je binnen te laten. Ik kan me goed voorstellen dat je dit niet prettig vindt.

Je klacht heb ik doorgegeven aan de vestiging in uw regio. Daar wordt uw klacht verder opgepakt en besproken. Wij passen altijd hoor en wederhoor toe met onze medewerkers. Wij verwachten van hen dat zij betrokken zijn en al het mogelijke ondernemen om reizigers een optimaal reiscomfort te bieden.

Excuses voor het ervaren ongemak! Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina onder @Arriva_NL of via onze Facebookaccount Arriva Nederland. '

Met vriendelijke groet,
Lina
Arriva klantenservice Medewerker

mevrouw VanderStap

Heeft op 12 december 2018 om 17:23 geantwoord

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Graag zou ik ook terugkoppeling krijgen over de uitkomst van het gesprek met de chauffeur zelf.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten