Mijn Klacht:
Op donderdag en vrijdagochtend is de bus van maaspoort naar het centraal station van 08:08 niet op komen dagen. Waardoor niet alleen ik maar meerdere mensen te laat komen.
Gewenste Oplossing:
Als er wel een bus komt
Luukskes op 05 oktober 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer
Bedankt voor de aanvullende informatie Luuk. Ik ga je melding doorsturen naar de verantwoordelijke afdeling. Ik ga de verantwoordelijke afdeling verzoeken de situatie te onderzoeken en met de chauffeur te bespreken. Dit gesprek vindt plaats op basis van hoor en...
Een reiziger meldt dat de bus van Maaspoort naar het centraal station op donderdag en vrijdagochtend om 08:08 niet is verschenen. Dit heeft geleid tot vertraging voor hem en andere passagiers. De klacht is inmiddels opgelost.
Op donderdag en vrijdagochtend is de bus van maaspoort naar het centraal station van 08:08 niet op komen dagen. Waardoor niet alleen ik maar meerdere mensen te laat komen.
Als er wel een bus komt
Bericht van Robin van Klacht.nl
7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Bericht van
7 jaren geleden - Beste Luukskes, Wat jammer om te lezen dat je deze ervaring hebt met een bus van Arriva. Ik kan me goed voorstellen dat je hier niet tevreden over bent. Om je klacht in behandeling te kunnen nemen heb ik aanvullende informatie van je nodig. Zodra ik deze informatie heb ontvangen neem ik je klacht verder in behandeling. - lijnnummer van de bus - Halte en plaats waar je wilde instappen - Halte en plaats waar je wilde uitstappen - tijdstip waarop de bus bij de halte had moeten zijn. Met vriendelijke groet, ^Jessica Medewerker klantenservice Arriva
Reactie van de melder van de klacht
7 jaren geleden - Hey Jessica, Het lijnnummer is 9 Halte opstap is fleringen in den bosch Halte uitstap is centraal station den bosch Het tijdstip waarop de bus er had moeten zijn was 08:07. Mvg, Luuk Hendrickx
Heeft op 05 oktober 2018 om 14:21 geantwoord
Bedankt voor de aanvullende informatie Luuk.
Ik ga je melding doorsturen naar de verantwoordelijke afdeling. Ik ga de verantwoordelijke afdeling verzoeken de situatie te onderzoeken en met de chauffeur te bespreken. Dit gesprek vindt plaats op basis van hoor en wederhoor. Wij bieden onze excuses aan voor het ervaren ongemak.
Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina, of ons Facebookaccount. Je vindt ons onder @Arriva_NL en www.facebook.comArrivaNederland
Met vriendelijke groet,
^Jessica
Medewerker klantenservice Arriva
Tip van onze consumentenexpert
Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.