Klacht: Komen hun afspraken totaal niet na

Natas42 op 03 januari 2023 over Budget Energie in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Budget Energie has resolved this complaint
Klacht opgelost op 19 januari 2023
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw, Inmiddels hebben wij telefonisch contact gehad. In dit gesprek hebben wij excuses aangeboden voor de gang van zaken. Daarnaast hebben wij uitleg gegeven over de credit nota's. Inmiddels is het tegoed van €9,09 van de coulance factuur verrekend...

Status Opgelost
Datum 3 januari 2023

Een klant van Budget Energie heeft een klacht ingediend over het niet nakomen van afspraken met betrekking tot de creditering van kosten voor papieren facturen. Ondanks eerdere toezeggingen en een goede afhandeling van de klacht door een medewerker, heeft de klant geen creditering ontvangen op de laatste drie facturen en ervaart problemen met de klantenservice, waaronder gebrek aan reactie op e-mails en onduidelijkheid tijdens telefoongesprekken.

Mijn Klacht:

Op 13 oktober hier een klacht geplaatst over onnodige kosten papieren factuur. Hier netjes antwoord op gekregen en gebeld door Dawid. Deze heeft de klacht ook prima afgehandeld en er waren afspraken gemaakt dat ik de kosten gecrediteerd kreeg en dat de kosten nog wel elke maand berekend zouden worden maar ik daarna elke keer een coulance factuur kreeg. Dit ging tot november goed. Maar de laatste 3 facturen weeeeerrrrr geen creditering. Inmiddels al 2 mails verder waar overigens niet op word gereageerd en al zeker 1 uur en 3 kwartier aan het bellen geweest. Mevrouw vorige week begreep het al niet. En meneer Damian dacht even te kunnen melden dat ik niet altijd kan krijgen wat ik wil. Terwijl ik de afspraak zwart op wit heb staan. Bij de afgelopen 3 facturen heeft weer geen coulance plaats gevonden. Aangezien ik er nu genoeg tijd in heb gestoken en dit niet opgelost wil worden door jullie ga ik andere maatregelen nemen. Belachelijk hoe je hier word behandeld. Afblaffen moet meneer thuis maar doen, maar niet tegen mij!

Gewenste Oplossing:

Zorgen dat jullie je afspraken nakomen!!!
En dus mij mn coulance ook terug geeft anders hou ik de factuur kosten zelf voort in. Dan weet ik ook zeker dat ze verrekent zijn. Word nog wat met einde contract als ik m'n 300 euro bonus terug hoor te gaan krijgen. Dan zullen er ook wel weer haken en ogen zijn!

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Budget Energie over deze klacht.

Bericht van Budget Energie

3 jaren geleden - Goedemiddag, Ik heb zojuist (wederom) een interne klachtenprocedure opgestart. Een medewerker van het klachtenteam neemt binnenkort contact met u op. Alvast bedankt voor uw geduld! Met vriendelijke groet, Budget Energie Webcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Budget Energie in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Budget Energie een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Budget Energie

Heeft op 19 januari 2023 om 16:55 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw,

Inmiddels hebben wij telefonisch contact gehad. In dit gesprek hebben wij excuses aangeboden voor de gang van zaken. Daarnaast hebben wij uitleg gegeven over de credit nota's. Inmiddels is het tegoed van €9,09 van de coulance factuur verrekend met het termijnbedrag van januari 2023.

Fijn dat we er samen uitgekomen zijn.

Met vriendelijke groet,
Budget Energie

Alle klachten die gemeld zijn door Natas42
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie