Klacht: Bedrijf gekoppeld aan foutief/ niet bestaand pand

van de Logt Beheer BV op 03 april 2023 over BSR Belastingsamenwerking Rivierenland in de categorie Belastingdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
BSR Belastingsamenwerking Rivierenland has resolved this complaint
Klacht opgelost op 3 april 2023
Reactie van het bedrijf:

Er is intussen contact geweest met van de Logt Beheer BV. Na overleg met de betreffende afdeling hebben we het probleem naar tevredenheid opgelost. Met vriendelijke groet, Webcareteam

Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Belastingdiensten
Status Opgelost
Datum 3 april 2023

Een ondernemer ontvangt een aanslag voor zuiveringsheffing op een pand waar hij geen relatie mee heeft. Ondanks het feit dat de aanslag foutief is, moet hij kosten maken voor het indienen van bezwaar via e-herkenning. De ondernemer ervaart dit als een onterecht en frustrerend proces, waarbij hij tijd en geld moet investeren om de fout van BSR te corrigeren.

Mijn Klacht:

Via mijn Beheer BV krijg ik een aanslag zuiveringsheffing op een pand waar ik geen relatie mee heb of ooit heb gehad.
Mijn Beheer BV is gevestigd aan de Oostervelden 93 te Bemmel. Ik krijg een aanslag voor de Deken dtr Mulderstaat 2a in Bemmel. Een pand waar een kleidingzaak in is gevestigd!

Gebeld naar BSR.
Ik kan bezwaar maken!! ( voor een fout die BSRT maakt.)
Kost mij tijd en veel negatieve energie.
Wil ik bezwaar maken moet dat met e-herkenning omdat ik een bedrijf ben. Kosten minimaal € 17,- euro. Dus voor het betalen van een foutieve factuur dien ik eerst €17,- te betalen alleen al om bezwaar te maken. Het moet toch echt niet gekker worden!!
Wederom een fijn staaltje algoritme volgen en burger daarna pesten en op kosten jagen.
BSR maakt een fout en jaagt de burger/ in deze mijn Beheer BV op kosten. Wat ik dus niet ga doen!!
Wat ik dus wel ga doen is een factuur opstellen m.b.t. de tijdsinvestering die ik nodig heb gehad om dit aan te kaarten.
Ons dagdeel tarief is € 750,- per dagdeel. Deze factuur ga ik aangetekend versturen. Is wellicht een onzin factuur. Die van BSR ook.
In het uiterste geval zal ik hierover een procedure starten!

Gr. van de Logt Beheer BV

Thom van de Logt
directeur

Gewenste Oplossing:

Ik wil weten hoe het algoritme mijn gegevens aan een voor mij niet bestaand pand heeft gekoppeld.
Ik wil kwijtschelding van de lasten en een excuus vanuit BSR.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar BSR Belastingsamenwerking Rivierenland over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door BSR Belastingsamenwerking Rivierenland in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat BSR Belastingsamenwerking Rivierenland een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

van de Logt Beheer BV

Heeft op 04 april 2023 om 09:58 geantwoord

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Het heeft mij drie uur en een hoop negatieve energie gekost om een fout van BSR hersteld te krijgen. Heb het idee dat de oplossing alleen tot stand kwam, nadat ik de Nationale Ombudsman en de Consumentenbond op de hoogte had gebracht.
Heb gevraagd of een algoritme schuldig was aan de ontstane situatie. Daarop werd geantwoord dat het een menselijke fout was. Welnu, als BSR het uittreksel van de Kamer van Koophandel had geraadpleegd hadden zij direct gezien dat er geen verband bestaat tussen mijn Beheer BV en het pand waarvoor ik zuiveringsrechten zou moeten betalen. Onkunde dus. Of wellicht kwade opzet.
Heb de hele dag gedacht aan de toeslagenaffaire, waarbij burgers onder druk worden gezet door de Belastingdienst. Ook zonder aanwijsbare fraude. Voelde me slecht behandeld. Zeker na het 1e telefoontje waarop BSR aangeeft dat ik alleen van de zaak kan aankaarten via een bezwaar formulier.

Uiteindelijk opgelost. Zit wel met 3 uur werkzaamheden ( kosten) vanuit mijn Beheer BV waar geen baten tegenover staan. Schadevergoeding lijkt mij op zijn plaats.

van de Logt Beheer BV
Thom van de Logt
directeur

Alle klachten die gemeld zijn door van de Logt Beheer BV
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM