Mijn Klacht:
Via mijn Beheer BV krijg ik een aanslag zuiveringsheffing op een pand waar ik geen relatie mee heb of ooit heb gehad.
Mijn Beheer BV is gevestigd aan de Oostervelden 93 te Bemmel. Ik krijg een aanslag voor de Deken dtr Mulderstaat 2a in Bemmel. Een pand waar een kleidingzaak in is gevestigd!
Gebeld naar BSR.
Ik kan bezwaar maken!! ( voor een fout die BSRT maakt.)
Kost mij tijd en veel negatieve energie.
Wil ik bezwaar maken moet dat met e-herkenning omdat ik een bedrijf ben. Kosten minimaal € 17,- euro. Dus voor het betalen van een foutieve factuur dien ik eerst €17,- te betalen alleen al om bezwaar te maken. Het moet toch echt niet gekker worden!!
Wederom een fijn staaltje algoritme volgen en burger daarna pesten en op kosten jagen.
BSR maakt een fout en jaagt de burger/ in deze mijn Beheer BV op kosten. Wat ik dus niet ga doen!!
Wat ik dus wel ga doen is een factuur opstellen m.b.t. de tijdsinvestering die ik nodig heb gehad om dit aan te kaarten.
Ons dagdeel tarief is € 750,- per dagdeel. Deze factuur ga ik aangetekend versturen. Is wellicht een onzin factuur. Die van BSR ook.
In het uiterste geval zal ik hierover een procedure starten!
Gr. van de Logt Beheer BV
Thom van de Logt
directeur
Gewenste Oplossing:
Ik wil weten hoe het algoritme mijn gegevens aan een voor mij niet bestaand pand heeft gekoppeld.
Ik wil kwijtschelding van de lasten en een excuus vanuit BSR.


