Mijn Klacht:
Op 22 april 2022 kocht ik bij ZARA Maastricht een broek. Mijn zusje kocht deze broek ook, maar dan online, omdat de maat niet meer in de winkel lag.
Na iets meer dan een maand is de broek bij ons beiden op dezelfde plek volledig uitgescheurd, terwijl we de juiste maat hadden gekocht en geen gekke bewegingen gemaakt hebben.
Vandaag zijn we teruggegaan naar de winkel, maar de storemanager vond onze klacht ongegrond, volgens hem omdat het een gebruikersspoor is. Dat vind ik zeer vreemd, ik deed immers niks geks met de broek en ik heb hem pas één keer gewassen. Voor mijn zusje geldt hetzelfde. We liepen enigszins verbouwereerd de winkel weer uit.
Mijn zusje heeft daarop met de klantenservice van ZARA gebeld, waar ze een vriendelijke mevrouw aan de lijn kreeg. Deze mevrouw vond onze klacht wél gegrond en mijn zusje kreeg haar geld terug, want zij had de broek online besteld. Deze mevrouw heeft nog voor mij naar eerdergenoemde storemanager gebeld, maar deze bleef bij zijn standpunt.
Dus: ondanks dat mijn zusje en ik bij dezelfde winkel op dezelfde dag, dezelfde broek hebben gekocht, heeft maar een van ons het geld teruggekregen. Dag is toch ontzettend oneerlijk? Ook ik wil mijn geld terug hebben!
Gewenste Oplossing:
Geld retour van 29,95 euro, dezelfde oplossing als bij mijn zusje.

