Mijn Klacht:
Op 24 juli schreef Canaldigitaal,dat er 12 extra HD zenders komen en dat de abonnementsprijs per 1 november 2014 omhoog zou gaan van € 12,95 naar € 15,95 per maand!
Na een paar maanden weggeweest te zijn probeer ik nu per e-mail een klacht in te dienen bij Canaldigitaal,maar dat is helaas niet mogelijk,aangezien ik onmogelijk kan inloggen op Mijn Canaldigitaal (foutje bedankt Canaldigitaal).
De verhoging vind ik bovenproportioneel en onacceptabel,hetgeen ook blijkt uit mijn e-mail,die ik destijds aan Consu-Wijzer heb gestuurd (zie hieronder)
Uw vraag of klacht over CanalDigitaal
Acties
ConsuWijzer.nl ([email protected]) Toevoegen aan contactpersonen 2-9-2014 Markering van dit bericht opheffen
Aan: [email protected]
[email protected]
ConsuWijzer
Praktisch advies van de overheid over uw rechten als consument
Beste heer van Wingerden
Hartelijk dank voor uw bericht aan ConsuWijzer. U wilt graag een klacht indienen over een bedrijf en advies over uw situatie. Wij hebben onderstaande informatie van u ontvangen.
Onderwerp van uw bericht: Bovenmatige verhoging abonnementsprijs
Betrokken bedrijf: CanalDigitaal
U hebt ons het volgende geschreven:
Sinds 2009 beschik ik over een abonnement voor sateliettelevisie bij CanalDigitaal n.l.voor het meest eenvoudige (basis)pakket voor € 9,95 per maand,tussentijds is het abonnement nog verhoogd naar € 12,95 en per 1 november 2014 wordt de abonnementsprijs € 15,95 per maand!Dit is een verhoging van ca 60% in 5 jaar tijd,echt ongehoord!Bovendien bestaat er geen alternatief,dus heeft CanalDigitaal een monopolopositie,waar zij al sinds jaar en dag stevig misbruik van maakt en waartegen nog nooit in het verleden is opgetreden door de NMA,onbegrijpelijk!
Wij hebben de volgende persoonlijke gegevens van u ontvangen:
K.J. van Wingerden
Wij streven er naar u binnen zes werkdagen antwoord te geven. Hebt u tussentijds aanvullende of andere vragen? Stuur ons dan uw vraag via onze website.
Contactpagina op onze website
Met hartelijke groet,
ConsuWijzer
De inhoud spreekt voor zich,lijkt mij.
Echter tijdens mijn afwezigheid in het buitenland heb ik nog enkele nare ervaringen gehad met Canaldigitaal t.w.:
kon o.a.de zenders RTL8,Veronica,Discovery,alsmede BVN niet ontvangen,bleek dat mijn kastje van Satenne moest worden ge-update,echt prettig,als je voor langere tijd onderweg bent en hierover niet wordt geïnformeerd wordt door Canaldigitaal.
Andere mensen hadden problemen met Canaldigitaal om zenders in HD te ontvangen,omdat zij een dubbele LNB kop moesten hebben,ook zij zijn hierover niet geïnformeerd door Canaldigitaal.
Hierbij doe ik nogmaals een beroep op Consu-Wijzer,alsmede op Autoriteit Consumenten Markt (hopelijk volgen er meer,die dezelfde klacht hebben),aangezien Canaldigitaal een monopoliepostie heeft en zij de klanten bovendien opschepen met extra kosten t.w.updaten van software van kastjes en aanschaffen van dubbele LNB kop om Astra 3 te kunnen ontvangen!
Onbegrijpelijk,dat dit anno 2014 nog mogelijk is,puur machtsvertoon van Canaldigitaal!!!!
Gewenste Oplossing:
Dat Canaldigitaal de verhoging op z'n minst ongedaan maakt en de mogelijkheid biedt om,zoals bij het recreatiepakket (van 21 maart-20 september) ook voor de periode van 21 september -20 maart,een abonnement ad € 12,95 p/mnd en/of een abonnement per maand ad € 12,95 te kunnen afsluiten!
Tevens dat Canaldigitaal de klanten tijdig en duidelijk informeert over noodzakelijke aanpassingen aan hard-en software,indien door
Canaldigitaal weer wijzigingen worden doorgevoerd!

