Klacht: Boss T-shirt

wmmasoud op 06 augustus 2021 over Modetrends24 in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 6 augustus 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 28 juli heb ik via holland-stijl.nl (Modetrends24) 3 st. Boss T-shirt besteld t.w.v. EUR104,97
De T-shirts waren afgeprijsd van EUR84 naar EUR34,99 per stuk.
Toen ik de bevestiging via de mail ontving had ik al het gevoel dat er iets niet klopte. ik kreeg een tracingsnummer van YunExpress. Een Chinese leverancier, waar je normaal veel minder voor een namaak T-shirt betaalt.
Een paar dagen later heb ik via de website holland-stijl.nl een formulier ingevuld met de melding dat ik mijn bestelling wil annuleren. Echter tot op heden heb ik geen reactie ontvangen.
Afgelopen woensdag (5 aug) heb ik mijn bestelling ontvangen. De T-shirts zijn kort, van zeer slechte kwaliteit en qua vorm valt het hartstikke tegen. Op de verpakking staat dat voor vragen over het retourneren van je bestelling neem contact met de verkoper. Echter heeft de verkoper h geen contactgegevens. Het emailadres klopt niet .Als je via de website een formulier invult krijg je nooit een reactie.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als ik de bestelling kan retourneren en het bedrag teruggestort wordt op mijn rekening.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Modetrends24

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Modetrends24 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door wmmasoud
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten