Klacht: Stofzuiger functioneert slecht

r.roerdink op 05 maart 2019 over Bosch in de categorie Electronica - Wasmachines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bosch
Status Open
Datum 5 maart 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Onze bosch stofzuiger (BGS5ALL1 bagless, zwart, 71db, parket, zelfrein. filter) gekocht in september 2017 heeft ongeveer 5 maanden naar behoren gefunctioneerd. Vanaf dat moment begonnen de problemen: het zelfreinigende filter slaat bij elke stofzuigbeurt om de haverklap aan en na drie keer wil de stofzuiger niet meer verder. De opvangbak maken we dan leeg en het filter moet schoongezogen worden met onze oude stofzuiger. En dat terwijl in de gebruiksaanwijzing staat dat “schoonkloppen” voldoende is.

Onze leverancier (Obbink, Eibergen) gaf als tip het filter te reinigen met een compressor. In de praktijk van vandaag betekent het dat we het filter na elke stofzuigbeurt moeten reinigen met een compressor en dat kan toch niet de bedoeling zijn.

Het ligt in onze bedoeling met deze klacht ook de Consumentenbond te benaderen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als ik het filter niet meer op deze manier hoef schoon te maken en ik niet meer dagelijks belemmerd wordt tijdens het stofzuigen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bosch

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bosch nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM