Klacht: nergens geen mild te verkrijgen

anja va den berg op 26 juli 2015 over Bosch in de categorie Electronica - Wasmachines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bosch
Status Open
Datum 26 juli 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hallo ik woon in roosendaal heb een tassimo gekocht maar heb best wel beetje spijt .ik hou niet van sterke koffie dus ben opl zoek na koffie mild.dan kijk ik op de site van ah daar zie ik hem staan dan ga ik na ah toe en ook daar geen mild terwijl hij toch op ah sta .dus niet te verkrijgen toen op zoek na jumbo tot in breda toe en ook geen mild .dus voor mijn een miskoop eerst met caschback terug daar viel ik net paar dagen naast nu weer andere actie

Gewenste Oplossing:

Dus ben echt niet tevreden

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bosch

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bosch nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM