Mijn Klacht:
In de zomer van 2008 hebben we een nieuwe keuken laten plaatsen en voor de inbouw-apparatuur hebben we gekozen voor Bosch vanwege de goede naam voor kwaliteit en service. In de keuken zijn toen 5 apparaten ingebouwd: een vaatwasser, een inductie-kookplaat, een afzuig-schouw, een combi-oven en een koel-vries-combinatie (=KIV34V00/01). De garantie was uitbreidbaar naar 5 jaar en dit hebben we dus ook gedaan.
Echter sinds enkele weken, een half jaar na het aflopen van de garantie, is de koelkast gaan piepen. Zo erg, en continu wanneer de koelkast koelt, dat we er ons mateloos aan irriteren. De koelkast staat in een open keuken en door heel de benedenverdieping is het geluid te horen.
We hebben contact gezocht met de klantenservice van Bosch en deze vertelde ons dat de garantietermijn afgelopen was en dat ze een servicemonteur konden sturen voor €59 (=onderzoekskosten). Deze zal ons dan waarschijnlijk vertellen dat de koelkast piept en dat het aan de compressor ligt, maar daarmee is de koelkast nog niet gemaakt.
Hebben we ons vergist in de qualiteit en service of is er iets misgegaan?
Graag zien we dat dit opgelost word en ons vertrouwen in Bosch hersteld word.
Gewenste Oplossing:
Graag zien we dat dit opgelost word en ons vertrouwen in Bosch hersteld word.

