Klacht: Klacht droger Bosch

E.W. Koops op 10 september 2016 over Bosch in de categorie Electronica - Wasmachines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Bosch
Status Open
Datum 10 september 2016

Een consument ervaart al meer dan een jaar zwarte strepen op witte kleding na het gebruik van een Bosch wasmachine en droger. Na het aanschaffen van een nieuwe wasmachine in februari 2016 en het inschakelen van BSH, waarbij de droger voor 273 euro is schoongemaakt, blijven de vlekken op de kleding aanhouden. Nieuwe kledingstukken zien er na het wassen en drogen verouderd en vuil uit.

Mijn Klacht:

Ik krijg al meer dan een jaar, zwarte strepen vlekken in witte kleding.
In februari 2016, een nieuwe Bosch wasmachine gekocht( oude was 10 jaar oud) tot mijn verbazing bleef het probleem. Dus dan moet het de droger zijn.
BSH ingeschakeld, ja machine erg vuil, schoongemaakt ( 273,- euro) en nog steeds vlekken in mijn witte was. Een nieuw wit hemdje ziet er na een was en droog beurt uit alsof het oud en vies is.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden, als ik mijn witte kleding gewoon kan wassen/ drogen zonder dat er vlekken in zitten.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bosch

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bosch nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM