Klacht: geluidsoverlast

Mw. en Dhr Luijben op 13 januari 2015 over Bosch in de categorie Electronica - Wasmachines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bosch
Status Open
Datum 13 januari 2015

Een consument heeft herhaaldelijk geluidsoverlast ervaren van zijn Bosch koelkast, die in 2008 is aangeschaft. Na een eerdere vervanging van de thermostaatklep in 2012 en een tweede melding in 2013, kwam een monteur in 2014 zonder de benodigde onderdelen en vond de herrie acceptabel. Uiteindelijk werd de klep vervangen, waarna de geluidsoverlast verdween, maar de consument voelde zich niet serieus genomen door de monteur.

Mijn Klacht:

Dec 2012 is de thermostaatklep van mijn koelkast(2008 aangeschaft) vervangen omdat die te veel lawaai maakte. Kostenpost ong 200 euro. Dec 2013 gemeld dat hij weer teveel herrie maakte, de monteur vond de herrie acceptabel en ging onverrichterzake weer weg. Nu in dec 2014 nog steeds onacceptabel veel herrie , monteur zou 18 dec 2014 met alle onderdelen komen om het te verhelpen. Ik een middag van werk thuis, monteur kwam, had niet bij zich wat hij nodig had. Vond de herrie weer acceptabel en zei dat deze koelkast ” toevallig” een exemplaar is die meer geluid maakte en u heeft een open keuken dus eigenlijk moet u niet zeuren, zo kwam het over. Dinsdag voor kerst, weer een middag vrij van werk, had hij alles bij en verving de klep. Ineens was de herrie over en nog niet toegeven dat de klep gewoon niet in orde is of de koelkast. Deze klacht hebben we gelijk na zijn 1e bezoek gemeld maar nog geen enkele reactie van u gehad. Wél een herinnering dat de rekening niet betaald was. Ik heb gebeld en daar zeiden ze alleen dat de incasso afd een andere was dan de klantenservice. Het bekende kastje naar de muur verhaal. Niemand weet er iets van TENZIJ er betaald moet worden Dan weten ze me wel te vinden. Ik vind de service ronduit slecht. Als een apparaat niet deugt, dat kan gebeuren, maar zorg dan als bedrijf dat het opgelost wordt. Wij zijn nooit benaderd hoeveel herrie de koelkast maakt , u gaat alleen af op het oordeel van de monteur.(uw collega van bsh had het over hoor en wederhoor ) Een koelkast van 2008 behoort niet na 6 jaar al 2 nieuwe kleppen nodig te hebben. Ik hoop dat ik nu wel enige reactie van u mag ontvangen. En een redelijke oplossing voor de rekeningen. karin.luijben@online of 06-12868862

Gewenste Oplossing:

Een andere , ook rvs designkoelkast. Of,
Niet elk jaar problemen met thermostaat klep.Wij hebben, omdat we een open keuken hebben, destijds gekozen voor een Boschkoelkast omdat die qua geluid het beste was. Dat is na al die jaren niet gebleken.
Desnoods elk jaar van u een nw klep. Want na 1 jaar is ook de klep weer aan vervanging toe.
In ieder geval niet : u heeft pech, deze maakt iets meer lawaai. U pretendeert bijna geluidloze apparaten te hebben.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bosch

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bosch nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM