Klacht: Super slechte service bij annulering

Bianca84 op 30 juni 2020 over Bonprix in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bonprix has resolved this complaint
Klacht opgelost op 30 juni 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, bedankt voor uw bericht. Wat vervelend dat u de badkamerkast niet in correcte staat hebt ontvangen. Als deze reeds onderweg is kan de bestelling inderdaad niet worden geannuleerd. Zodra de geweigerde zending terugkeert bij bonprix wordt een terugbetaling...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Bonprix
Categorie Kledingwinkels
Status Opgelost
Datum 30 juni 2020

Een klant van Bonprix ervaart problemen met de service na het plaatsen van een bestelling voor twee badkamerkasten. Eén kast arriveerde beschadigd en de andere kast blijkt pas na 2-3 weken geleverd te kunnen worden. Bij het verzoek om de bestelling te annuleren, kreeg de klant te horen dat dit niet mogelijk was, wat leidde tot onvrede over de geboden service.

Mijn Klacht:

Vorige week bij bonprix een bestelling gedaan voor 2 badkamerkasten. Volgens de website leverbaar, dus op voorraad. 1 kast bleek de volgende dag al in nalevering te staan voor 3 weken later en de andere werd wel direct bezorgd.
Gister is de snelle kast kapot binnen gekomen, zag ik na een stuk uitgepakt te hebben. Direct gebeld en er werd een nieuwe herbesteld en de oude wordt opgehaald. Prima zou je denken. Ware het niet dat ik nu de tweede kast ook nog eens 2-3 weken gaat duren.
Vandaag gebeld dat ik wil annuleren, dat gaat niet mevrouw. Wat gaat niet? Iets dat over 2 weken pas binnen komt, kan ik niet meer annuleren.
Wat een slechte slechte service. Ik kan het aan de deur weigeren bij bezorging is mij geadviseerd. Lijkt mij onnodige kosten voor een bedrijf en ik kan 3 weken op mijn geld wachten. Wat een slecht bedrijf, voor ons dus nooit meer bonprix!

Gewenste Oplossing:

Dat de bestelling direct geannuleerd word en mijn geld wordt terug gestort!!!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bonprix over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bonprix in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bonprix een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bonprix

Heeft op 30 juni 2020 om 13:44 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant, bedankt voor uw bericht. Wat vervelend dat u de badkamerkast niet in correcte staat hebt ontvangen. Als deze reeds onderweg is kan de bestelling inderdaad niet worden geannuleerd. Zodra de geweigerde zending terugkeert bij bonprix wordt een terugbetaling klaargezet. Onze excuses voor het ongemak. Het team van bonprix

Bianca84

Heeft op 30 juni 2020 om 13:45 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Er is geen kast onderweg! Ze duren beiden nog 2-3 weken! Dat noem ik niet onderweg.

Reactie van de melder van de klacht Bianca84

5 jaren geleden - Bovendien heb ik gewoon herroepingsrecht binnen 14 dagen. Daar maak ik nu ook gebruik van en weigeren jullie. Dus dit kan prima via mijn rechtsbijstand geregeld gaan worden. Succes daarmee!

Alle klachten die gemeld zijn door Bianca84
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM