Klacht: Lange levertijd en smoesjes Bonprix

Kittymow op 03 juli 2013 over Bonprix in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bonprix has resolved this complaint
Klacht opgelost op 8 juli 2013
Reactie van het bedrijf:

Ik heb de klant uitgelegd dat de meeste bestellingen wel degelijk binnen 48 uur worden geleverd. Deze klant heeft helaas veel pech gehad. PostNL en bonprix doen er alles aan om soortgelijke incidenten te voorkomen. Excuses aangeboden voor het ongemak...

Bedrijf Bonprix
Categorie Kledingwinkels
Status Opgelost
Datum 3 juli 2013

Een klant van Bonprix ervaart herhaaldelijk problemen met de levertijden van zijn bestellingen, ondanks dat op de website wordt aangegeven dat producten binnen twee dagen geleverd worden. Bij meerdere bestellingen ontving hij berichten over vertragingen en niet-leverbare artikelen, wat leidde tot frustratie over de communicatie en de betrouwbaarheid van de service. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Voor 21:00 besteld, binnen twee dagen in huis staat er bij Bonprix op de site vermeld, dat klinkt heel mooi maar in de praktijk wordt hier nauwelijks aan voldaan. Mijn eerste bestelling bevatte alleen voorradige producten (aangegeven op de site), toch kreeg ik een mail dat een van de producten niet leverbaar was en de bestelling vertraging zou oplopen. Toen ik een aantal maanden voorradige (extra gecontroleerd) gordijnen bestelde: Hetzelfde verhaal. Vertraagde levering want geen voorradig product. Mijn laatste bestelling plaatste ik 29.06.13, een aantal dagen later kreeg ik een mail dat de bestellingen vertraging konden oplopen door kwaliteitscontroles. Vandaag is de bestelling nog steeds in behandeling. Ik ben ondertussen echt helemaal klaar met de smoesjes van Bonprix. Ze hebben geen 48-uurs service. (Mits voorradig zeggen ze dan, maar als op de website staat aangegeven dat mijn producten op voorraad zijn, kan ik natuurlijk niet ruiken dat ze eigenlijk gewoon een verlengde levertijd hebben)

Ook kan ik sinds vandaag niet meer inloggen omdat ik geen klantnummer heb (wat ze overigens zouden mailen binnen een dag ofzo, maar ik nooit heb ontvangen)

Gewenste Oplossing:

Als Bonprix van zijn site haalt dat het 48-uurs service is. Dit is namelijk misleiding als ze er toch nooit aan voldoen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bonprix over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bonprix in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bonprix een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bonprix

Heeft op 08 juli 2013 om 14:17 geantwoord

Geboden Oplossing:

Ik heb de klant uitgelegd dat de meeste bestellingen wel degelijk binnen 48 uur worden geleverd. Deze klant heeft helaas veel pech gehad. PostNL en bonprix doen er alles aan om soortgelijke incidenten te voorkomen. Excuses aangeboden voor het ongemak en het klantnummer doorgegeven. De klant kan ons voor verdere vragen steeds bereiken op het doorgegeven adres.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM